Velká vánoční soutěž 2020

Přiznejte se, kdo z vás taky pořád ještě podléhá kouzlu adventních kalendářů? My rozhodně! Prosincové čekání na Štědrý den doprovázené každodenním malým potěšením je zkrátka něco, co k Vánocům neodvratně patří. Protože tento rok byl pro nás všechny velkou zkouškou, věříme, že prosincová potěšení všichni jistě s otevřenou náručí uvítají.

Opět jsme pro vás přichystaly Velkou vánoční soutěž – adventní kalendář v našem pojetí. Každý den máte možnost se zapojit do soutěží o nejrůznější výhry z (nejen) pražských kaváren, bister a restaurací. V adventní neděle pro vás máme připravené speciální tématické “mystery sety” – co to znamená? Výhra nebude pouze jedna, výher bude několik! Všechny tématicky sladěné a pro jednoho šťastlivce.

Jak bude celá vánoční soutěž probíhat si můžete přečíst zde.

Za všechny poskytnuté výhry moc děkujeme! Taky děkujeme talentovanému Mr.Kriss, že pro nás opět připravil krásný & originální design adventního kalendáře! A samozřejmě děkujeme i vám všem, a to zejména za vaší celoroční podporu. Tak a teď už si pojďte vyloupnout dnešní soutěž! Přejeme hodně štěstí a krásný předvánoční čas.

One thought on “Velká vánoční soutěž 2020

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s