4.12.2020 – La Cassa

SOUTĚŽ UKONČENA.

Dnešní vánoční soutěž je ve znamení dobrého jídla – soutěžíme totiž o poukaz do nově otevřeného bistra La Cassa, které najdete v Truhlářské ulici kousek od obchodního centra Palladium. Samy jsme tohle italské bistro navštívily už dvakrát – dokonce jsme se i zúčastnily jejich skvělé degustace pořádané k příležitosti otevření bistra a měly jsme tak šanci ochutnat více jídel z jejich á la cart menu! V La Casse si zakládají zejména na zdravých a čerstvých surovinách a na přátelské atmosféře. Pokud vás o bistru v srdci Prahy zajímá více, přečtěte si náš článek, který jsme o La Casse před časem publikovaly nebo mrkněte na recenzi na našem instagramu!

Ke skvělým jídlům a italské kuchyni samozřejmě neodmyslitelně patří kvalitní vína – obsáhlý vinný lístek je v La Casse složený nejen z italských, ale i moravských vín. Nechybí ani osvěžující koktejly, domácí limonády a ledové čaje.

Zaujalo vás bistro? Chtěli byste tahle skvěle vypadající jídla sami vyzkoušet? Pak se rozhodně zapojte do dnešní soutěže o voucher na 1000Kč! Podmínky soutěže jsou jednoduché:

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak bistro La Cassa

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.