15.12.2020 – Gourmet Pauza

SOUTĚŽ UKONČENA.

Hledáte bistro /restauraci se skvělým jídlem z nejrůznějších koutů světa, ochotnou a milou obsluhou a útulnou atmosférou? Pak byste určitě měli vyzkoušet podnik Gourmet Pauza! Jedná se o rodinnou restauraci podávající jídlo nejrůznějších světových chutí – od výborných italských těstovin či pikantní asijské kuchyně až k poctivé české kuchyni!

Samy jsme podnik navštívily už několikrát a vždycky nám tam moc chutnalo! Navíc se podnik může chlubit opravdu příjemnou obsluhou, která byla vždy velmi vlídná a ochotná.

Do Gourmet Pauzy můžete zajít v jakoukoliv denní dobu – ať už na skvělou snídani či polední menu, tak na romantickou večeři. Vždycky se vám dostane skvělého jídla, atmosféry a celkového zážitku.

Myslíme, že už jsme snad všechny z vás přesvědčily o tom, že tento podnik zkrátka stojí za vaší návštěvu! A nyní ji navíc můžete vyhrát zcela zdarma! Zasoutěžte si s námi o poukaz na konzumaci v hodnotě 1000 Kč v podniku Gourmet Pauza!

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Gourmet Pauza

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde