24.12.2020 – štědrovečerní soutěž: Naše nejoblíbenější pražské podniky

SOUTĚŽ UKONČENA

Je to tady! Vyvrcholení naší velké vánoční soutěže a kouzelný Štědrý den. Těšili jste se letos na vánoce? Doufáme, že jsme vám touto cestou vylepšily váš vánoční čas i v této těžké době.

Naší soutěž jsme se letos rozhodly uzavřít soutěží o další “mystery box”. Tentokrát se jedná o “box” obsahující vouchery do jedněch z našich nejoblíbenějších pražských podniků. Než vám všechny podniky představíme, chtěly bychom zdůraznit, že všechny podniky, které byly součástí letošní soutěže jsou naše velmi oblíbené podniky. Otázku na naše “nejoblíbenější podniky” dostáváme téměř denně a upřímně stále nevíme jak ji zodpovědět. V Praze je zkrátka spousta skvělých podniků! V tomto “boxu” jsme se však pro vás snažily namíchat nejrůznější druhy podniků – naše oblíbená bistra, restaurace i kavárny.

A o jaké podniky se tedy jedná? Čtěte dál!

  1. Bistro Paprika

Pokud nás už nějakou dobu sledujete, tak víte, že jsme velké milovnice humusu, fallafelu, pita chlebů, Shakshuky a podobně! I proto jsme musely zahrnout podnik, kam na tyto dobrůtky chodíme nejradši – a také opravdu často. Jedná se o bistro Paprika, které v Praze naleznete už na dvou místech (Praha 2 & 5). Paprika do dnešní soutěže věnovala poukaz v hodnotě 500 – za to si v bistru pořídíte spoustu skvělého humusu! A nebo něčeho jiného? Mrkněte na naší recenzi pro trochu inspirace!

2. Spojka

Zatím nám tu chyběla nějaká dobrá restaurace, nemyslíte? Pokud hledáte podnik, kde se nají každý – ať už vegan, vegetarián či milovník masa, pak si zamilujete restauraci Spojka v Karlíně. Ve Spojce totiž věří, že “jídlo spojuje” . Vždy zde tedy najdete výborná, kvalitní jídla nejrůznějšího původu. Mimo skvělého jídla vás určitě zaujme místní interiér plný květin a designového nábytku. Spojka věnovala do soutěže voucher v hodnotě 500 Kč. Tak na co do Spojky zajdete? I na Spojku Karlín naleznete recenzi na našem instagramu, tak se můžete inspirovat tam!

3. The Bowls

Asi už dobře víte, jak moc milujeme jakékoliv bowls, ať už poke bowls, smoothie bowls, budha bowls,… Bistro, které se vyznačuje přípravou výborných bowls je (jak už název napovídá) bistro The Bowls na Praze 5. Ať už zvolíte místní breakfast bowls (doporučujeme hlavně acai bowl či maca cacao bowl) či jakékoliv z jejich slaných misek, určitě neuděláte chybu. The Bowls skvěle propojuje to, co všichni chceme – výborné a zároveň zdravé jídlo, plné vitamínů a důležitých živin. Do soutěže nám v The Bowls věnovali voucher v hodnotě 700 – zkusit tedy můžete jak snídaňové, tak obědové bowls a třeba ještě kafíčko z místní pražírny k tomu! I z tohoto bistra naleznete recenzi na našem instagramu, tak na ní nezapomeňte mrknout!

4. Pastvina

Měli jsme tu skvělá bistra i restaurace nejrůznějších chutí, ale kde jsou naše oblíbené snídaně či brunche doplněné výborným kafíčkem? Obě jsme velké milovnice brunchů a proto jsme musely zahrnout jedno naše velmi oblíbené bistro i do této soutěže a to i přesto, že jsme měli celou soutěž na toto téma. A o jaké bistro se jedná? O relativně nové bistro Pastvina, které zdobí gastroscénu na Palmovce! Bistro nás opravdu nadchlo! Nabídka zde není nejrozsáhlejší, ale všechno, co si zde dáte, vám bude opravdu moc chutnat! Všechny produkty jsou zde domácí – od vajíček přes maso k mléčným produktům a to z farmy tatínka majitele. A věřte nám, opravdu se to odráží na výborné chuti místních jídel. Kromě skvělého jídla je zde i skvělá atmosféra a to především na místní zahrádce v klidném vnitrobloku. I do Pastviny můžete vyhrát voucher v hodnotě 500 Kč, což vám na super snídani naprosto stačí. A pokud se o Pastvině chcete dozvědět víc, mrkněte na naší recenzi!

Určitě s námi budete souhlasit, že dnešní soutěž opravdu stojí za to! Vyhrát můžete 4 vouchery do opravdu úžasných podniků. Doufáme, že jsme Vám i touto poslední soutěží udělaly radost! A nyní už utíkejte na instagram, kde dnešní soutěž probíhá!

Pravidla soutěže

Soutěžíme na našem instagramu Kamvpraze – všechna pravidla najdete u posledního příspěvku!

Nezapomeňte, že opět soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy v instastories vyhlásíme vítěze – sledujte tedy náš Instagram!

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!