21.12.2020 – Parlor Café

Máte rádi dobrou kávu, výtečné dorty, příjemnou atmosféru tvořenou designovým interiérem plným pokojových květin? Kdo by neměl, že? Každopádně to všechno a ještě mnohem víc vystihuje kavárnu Parlor Café, kterou najdete v pražském Karlíně!

Parlor Café je naprosté must go pro všechny z vás, kteří si potrpí na chuť a kvalitu kávy, ale zároveň rádi zkouší něco nového. Kavárna je totiž vyhlášená pro své netradiční zmrzlinové sandwiche Parlorky, které v Praze jen tak někde nenajdete! O co se jedná? Ve zkratce o domácí křupavé sušenky naplněné kvalitní zmrzlinou či sorbetem, který kavárna odebírá z těch nejlepších pražských zmrzlináren! Sušenky si pečou sami v kavárně a samozřejmě myslí i na vegany či bezlepkáře! Zajímá vás více? Mrkněte na recenzi na našem instagramu, bude se vám hodit i k zodpovězení soutěžní otázky!

Mimo výborných Parlorek si v kavárně můžete dát skvělé dorty, díky kterým se podnik umístil na prvním místě TOP 10 pražských dortů! Dorty to však nekončí! Kavárna je proslulá i pro jejich snídaně či večerní posezení nad skleničkou dobrého vína a francouzského quiche!

A co tedy dneska můžete vyhrát? Soutěžíme o poukaz na 10 originálních Parlorek v hodnotě 650 Kč!

A co pro to musíte udělat?

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Parlor Café

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde