Velká vánoční soutěž 2022

Stejně jako v předešlých letech bychom vás rády odměnily za vaši přízeň a podporu, kterou nám dennodenně dokazujete – ať už označováním #kamvpraze nebo vašimi milými zprávami, kterých si opravdu moc vážíme.

Letošní rok bohužel opět nepatřil k těm nejšťastnějším. O to spíš věříme, že období Vánoc a trocha bezstarostně stráveného času s blízkými nám všem jen prospěje. Protože k Vánocům neodmyslitelně patří i nejrůznější radosti, připravily jsme si pro vás opět pomyslný adventní kalendář, který vám po celou dobu adventního času může trochu té radosti přinášet.

Pro ty z vás, kdo naši Velkou vánoční soutěž ještě neznáte, jedná se zkrátka a jednoduše o adventní kalendář, ve kterém si každý den můžete virtuálně vyloupnout novou soutěž. Pod každým políčkem se tak skrývá jedinečná soutěž, která vždy potrvá po dobu daného dne. Do soutěže se opět zapojili nejrůznější pražské kavárny, bistra a restaurace a poskytli pro vás opravdu bezvadné výhry – máte se na co těšit!

Za všechny výhry, které nám byly do soutěže poskytnuty tímto moc děkujeme. A obrovský dík patří i našemu talentovanému kamarádovi, který pro nás už připravil letošní krásný design adventního kalendáře. V neposlední řadě děkujeme ale hlavně vám všem za to, že tu s námi jste a pomáháte nám utvářet Kamvpraze.

Hledáte více informací o tom, jak přesně soutěž probíhá a jak se zapojit? Vše se dočtete zde.

A teď už hurá na vyloupnutí dnešní soutěže. Přejeme všem hodně štěstí a krásné Vánoce!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s