20.12.2020 – 3. adventní soutěž: Nejlepší brunch v Praze

Sice už tu máme poslední adventní neděli, ale teprve předposlední velkou soutěž! Dneska pro všechny milovníky snídaní a brunchů – výherce totiž získá poukazy do tří pražských podniků, kde mají podle nás jedny z těch nejlepších snídaní! O jaké podniky se jedná?

1.Mezi Srnky

Znáte kavárnu a bistro Mezi Srnky? Jedná se o útulný podnik na Vinohradech, který nabízí nejen skvělé obědy, ale je vyhlášený pro perfektní brunche! Snídani si tu dokonce můžete dát až do čtyř odpoledne, takže je to ideální cíl i pro všechny spáče. Dokonce si tu můžete objednat i dort, bábovku nebo koláč! V Mezi Srnky si potrpí na kvalitu surovin od českých dodavatelů, což velmi oceňujeme. Chtěli byste jejich brunch vyzkoušet? Skvělé, v dnešní soutěži totiž můžete vyhrát poukaz na 600Kč!

2.Etapa

Etapa je poměrně novým karlínským skvostem, který si v letošním roce otevřeli bloggeři PG foodies. Nabízí perfektní kávu, nejrůznější sladké dobroty a samozřejmě vynikající brunche! Samy jsme před časem místní snídaně vyzkoušely a můžeme je jen a jen doporučit. Navíc Etapa se může pyšnit naprosto nádherným interiérem plným pokojových rostlin, ve kterém se budete cítit zkrátka skvěle. Do dnešní soutěže nám poskytly poukaz na 500Kč!

3.CafeFin

Cafefin asi všichni znáte – oblíbený podnik na Jiřího z Poděbrad, kde mají skvělou kávu, autentické asijské pokrmy (doporučujeme vyzkoušet jejich vyhlášené bun bo nam bo!) a samozřejmě snídaně! Jejich avotoast je vyhlášený snad po celé Praze. Do dnešní soutěže nám poskytly voucher na 1000Kč, takže máte šanci vyzkoušet celou řadu jídel a užít si pořádný brunch!

4. Café Záhorský

Bydlíte na Praze 6 a hledáte kavárnu, který vám nabídne skvělé brunche ve vašem okolí? Zkuste Café Záhorský! V Café Záhorský věří, že snídaně zkrátka dělá den a proto zde vždy najdete širokou nabídku nejen výborných, ale také kvalitních snídaní! Nevěříte? Přesvědčte se sami! V dnešní soutěži máte možnost vyhrát poukaz na dvě snídaně v hodnotě 1000 Kč – a za to už můžete vyzkoušet nejrůznější sladké i slané dobroty!

O co tedy dnes soutěžíme?
– Poukaz do Mezi Srnky na 600Kč
– Poukaz do Etapy na 500Kč
– Poukaz do Cafefinu na 1000Kč
– Poukaz na dvě snídaně do Café Záhorský v hodnotě 1000 Kč

Pravidla soutěže

Soutěžíme na našem instagramu Kamvpraze – potřebné informace najdete u posledního příspěvku!

Nezapomeňte, že opět soutěžíme pouze 1 den, a to do dnešních 24:00, kdy v instastories vyhlásíme vítěze – sledujte tedy náš Instagram!

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

This image has an empty alt attribute; its file name is podpis-kamvpraze.png