10.12.2020 – DuHa Sushi

SOUTĚŽ UKONČENA.

Patříte mezi milovníky asijské kuchyně? Pak byste se rozhodně měli zapojit do dnešní soutěže ve spolupráci s Duha Sushi! Duha sushi patří mezi naše nejoblíbenější asijské podniky a pokud bistro ještě neznáte, tak vám všema deseti doporučujeme to změnit – třeba díky výhře v dnešní soutěži!

Jak už název rodinného bistra napovídá, podnik nabízí naprosto perfektní sushi – troufáme si říci, že za nás dokonce to nejlepší v Praze. Kromě klasických kombinací mají totiž i širokou nabídku vlastních, originálních setů (mrkněte na recenzi!). A nejen to! Vybírat můžete i z řady dalších asijských pokrmů – od thajského curry, pad thai až po vietnamské pho bo nebo bun bo nam bo. A pokud jste bedlivě sledovali náš instagram a četli naše články tady na stránkách, tak jste už jistě slyšeli i o jejich speciálních zážitkových novinkách – Hot Pot a BBQ grill!

No nevypadá to všechno skvěle? Chtěli byste podnik taky navštívit? Díky dnešní soutěži příležitost vyhrát voucher v hodnotě 1000Kč! A nejen to – dnes se štěstí usměje dokonce na dva z vás! DuHa sushi má v Praze dvě pobočky, v Žitné a na Dejvické, a podnik nám do soutěže poskytl poukazy do obou podniků! Jak se tedy můžete zapojit?

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak obě pobočky bistra – Duha sushi Žitná & Duha sushi Dejvická

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze! Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde