17.12.2020 – Knedlín

SOUTĚŽ UKONČENA.

Kdo z vás také v dětství miloval poctivé české plněné knedlíčky? Ať už ty sladké s borůvkami, tvarohem, cukrem a máslem tak třeba i ty slané se zelím a masem? My tedy rozhodně! A i přesto, že už máme období dětství za sebou, pravými českými knedlíky nikdy nepohrdneme!

I proto jsme moc rády, že v Praze vzniklo unikátní bistro Knedlín, nabízející ať už klasické tak velmi netradiční varianty plněných knedlíků! Vyzkoušet můžete přes 25 druhů čerstvých knedlíků se slanými i sladkými náplněmi s nejrůznějšími omáčkami. Spoustu knedlíků navíc naleznete ve veganské či bezlepkové variantě – v Knedlínu myslí zkrátka na všechny!

My samy jsme v Knedlínu zatím byly jen jednou, a i přesto, že to nebylo 100% jako od naší babičky, tak nám knedlíčky moc chutnaly. Musíme však vyzkoušet i další, jsme si jisté, že ty budou ještě lepší než ty, které jsme zatím zkusily! Mrkněte na naší recenzi, bude se vám jako vždycky hodit při zodpovídání soutěžní otázky!

Chtěli byste netradiční knedlíky z Knedlínu vyzkoušet sami? Zapojte se do dnešní soutěže! Soutěžíme o poukaz v hodnotě 700 Kč – za to vám v Knedlínu naloží ještě větší porci knedlíků, než by vám dopřála vaše babička!

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Knedlín

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde