1.12.2020 – Wolt

SOUTĚŽ UKONČENA.

Tak jako minulý rok i letos jsme se rozhodly odstartovat naší velkou vánoční soutěž právě soutěží o kredity v aplikaci Wolt. Kredity do rozvozových aplikací se určitě hodí vždycky, každopádně s námi určitě budete souhlasit, když řekneme, že letos o to více.

Wolt už určitě všichni dobře znáte, ale pokud o aplikaci přeci jen slyšíte poprvé, tak určitě čtěte dál! Wolt je naše nejoblíbenější #fooddelivery appka a to nejen v Praze, ale i ve spoustě ostatních evropských zemích, kde ji můžete použít! V současné době najdete na Woltu spoustu pražských podniků a můžete tak tím pádem pokračovat v objevování vašich nejoblíbenějších pražských kavárniček či bister i během této smutné doby. I my jsme už přes Wolt objevily nespočet skvělých podniků, na spoustu z nich naleznete i recenzi na našem instagramu!

Co máme na Woltu asi nejradši je široký výběr KVALITNÍCH podniků. Slovo kvalitních je zde velmi důležité – nejedná se totiž o žádné “pajzly”, ale o opravdu skvělá bistra, která si určitě zaslouží vaší “návštěvu”. Ať už jste vegetarián, vegan či milovník masa, nebo ať už preferujete zdravý salát či pořádný burger – na Woltu najdete opravdu všechno!

Ještě Wolt neznáte a chtěli byste ho vyzkoušet? Nebo jste naopak věrní zákazníci a extra kredity by vám udělali velkou radost a ulehčili vaší kreditce? Zapojte se do naší soutěže o 3×1000 kreditů v aplikaci Wolt zdarma! 1000 kreditů dostanete přímo vy a 2×1000 kreditů můžete pod stromeček nadělit svým kamarádům! Stačí splnit následující podmínky:

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Wolt

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde