14.12.2020 – La Gare

SOUTĚŽ UKONČENA.

Čas běží a my tu máme už čtrnáctou vánoční soutěž! Tentokrát o poukaz do opravdu velmi luxusní pražské restaurace La Gare. Ještě jste o restauraci neslyšeli? Čtěte dál a nenechte si ujít šanci vyhrát!

La Gare je špičková fine dining restaurace přímo v srdci Prahy. Specializují se na francouzskou kuchyni – v á la carte menu najdete spoustu originálních pokrmů – samozřejmě nesmí chybět ryby a mořské plody, kterými je restaurace vyhlášená! Samozřejmě nechybí ani jídla z grilu a široká nabídka kvalitních francouzských vín. Kromě toho mají každý den i polední nabídku, kde máte na výběr z několika hlavních chodů, předkrm, polévku i dezert. Restaurace je ideálním místem jak na oslavy či speciální příležitosti, tak na romantickou večeři nebo oběd.

Zaujala vás autentická francouzská restaurace La Gare? Dnes máte šanci vyhrát voucher na 1500Kč! Co pro to musíte udělat? Stačí splnit několik podmínek:

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak restauraci La Gare

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze! Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!