19.12.2020 – Lasagneria

Soutěž ukončena

Asi jsme ještě nikdy nepotkaly někoho, kdo by neměl rád italskou kuchyni. A k italské kuchyni neodmyslitelně patří i lasagne, souhlasíte? No a #kamvpraze na lasagne jinam než do naší milované Lasagnerie?

Lasagneria je unikátní bistro na Praze 2, zaměřující se čistě na přípravu pravých italských lasagní. Nabízí zde nejen ty klasické, ale také spoustu netradičních druhů! Lasagne tu vždy naleznete v masové i vegetariánské variantě a myslí zde dokonce i na vegany!

Pokud byste se o Lasagnerii chtěli dozvědět více, mrkněte na recenzi na našem instagramu nebo na článek na našich webových stránkách! Doporučujeme si obojí přečíst, Lasagneria je totiž skvělý podnik, který stojí nejen za návštěvu, ale i za to pořádně poznat jeho příběh.

Nemůžete se už dočkat, až místní lasagne sami vyzkoušíte? Pak si s námi dneska zasoutěžte! Vyhrát můžete poukaz do Lasagnerie na 1000 Kč!

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Lasagnerii

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde