Jak bude vánoční soutěž probíhat?

Jak již jistě víte z loňského roku, soutěž bude probíhat formou klasického adventního kalendáře – každý den budete mít možnost si vyloupnout novou soutěž. O jaké soutěže se bude jednat se vždy dozvíte až v daný den.

Stejně jako loni budeme i letos soutěžit převážně na webových stránkách. V adventní neděle budou probíhat speciální soutěže na našem Instagramu – nezapomeňte tedy sledovat jak stránky, tak Instagram. Soutěžit budeme vždy pouze jeden den, a to od 8:00 do 20:00 (s výjimkou Štědrého dne, během kterého bude soutěž probíhat od 0:00 do 12:00). Výherce vždy vyhlásíme ve stories na našem Instagramu. Vítěze vybíráme náhodným losováním, následně se ujišťujeme, zda splnil všechny soutěžní podmínky – pokud ne, vylosujeme jiného šťastlivce. Nezapomeňte tedy vždy podmínky dodržet!

Na webových stránkách se do soutěže zapojíte vyplněním krátkého google formuláře – opět stejně jako v loňském roce. Ve formuláři uvedete několik základních informací (jméno, instagramový účet, emailová adresa…) a zodpovíte jednoduchou soutěžní otázku. Ve vlastním zájmu vás prosíme o uvádění pravdivých a aktuálních údajů, jelikož výherce budeme kontaktovat výhradně prostřednictvím uvedené emailové adresy, na kterou rovněž ve většině případů zašleme elektronické vouchery. Každé soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou – vaše šance na výhru se nezvýší “spamováním”.

Podrobné podmínky soutěže si můžete přečíst zde

Kdyby vám bylo něco nejasné, neváhejte nás kontaktovat na našem Instagramu, mailu či v komentářích u tohoto příspěvku. Přejeme hodně štěstí ve všech soutěžích a krásný předvánoční čas i vánoční svátky!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s