2.12.2020 – Cafe no. 22

SOUTĚŽ UKONČENA.

Zdravíme vás u druhé letošní vánoční soutěže! Tentokrát se jedná o náš oblíbený podnik na Andělu – Cafe no. 22, který najdete přímo na tramvajové zastávce Zborovská na Smíchově. Cafe no.22 je kavárna, bistro, vinárna i vinotéka – všechno v jednom! Můžete si sem zajít jak na super snídani, obědovou nabídku, něco sladkého a kávu, na večeři nebo na skleničku dobrého vína s prkýnkem plným dobrot. Vín mají v Cafe no.22 opravdu spoustu – například i kvalitní italská vína, které jen tak někde neseženete. No a lahev vína si tu dokonce i můžete koupit s sebou – nabídka je opravdu široká.

Cafe no. 22 má zkrátka hodně co nabídnout! A další věcí, kterou si pro vás teď v předvánoční čas připravili, jsou krásné vánoční balíčky plné dobrot – pečená granola, domácí sušená rajčata, pečený čaj, kachní paštika, víno, domácí vaječný likér, domácí šípková marmeláda, zázvor v medu, sypaný čaj… To všechno najdete v nových vánočních balíčkách! Více vám o nich povíme už brzy v recenzi u nás na Instagramu, tak se můžete těšit!

No a o jaký balíček dnes soutěžíme? O balíček s domácím vaječným koňakem, zázvorem v medu, domácí granolou a sypaným čajem! Balíček může být skvělý dárek pro někoho pod stromeček nebo si udělejte radost a odměňte i sami sebe! Jak se můžete do soutěže zapojit?

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Cafe no.22

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.