13.12.2020 – 2. Adventní soutěž: Nejlepší káva v Praze

SOUTĚŽ UKONČENA.

Třetí advent (ale zatím teprve druhá vánoční soutěž!) je ve znamení nejlepší pražské kávy! #kamvpraze byste měli podle nás zajít na tu nejchutnější, nejkvalitnější, zkrátka nejlepší kávu?

Kaváren se skvělou kávou je již v Praze opravdu spoustu, proto pro nás opravdu nebylo lehké vybrat TOP 3. Určitě je spoustu těch, které jsou na stejné úrovni jako ty, které jsme pro vás dneska vybraly my. Tyto jsou však ty, kam se nejradši vracíme a vždycky víme, že jakoukoliv kávu zvolíme, určitě nešlápneme vedle! O jaké podniky se tedy jedná?

  1. SmetanaQ

SmetanaQ je velmi oblíbená kavárna a bistro na Smetanově nábřeží. Podávají zde naprosto výbornou kávu, ke které si můžete nabídnout místní domácí koláče, dorty či pečivo nebo výborné brunche (doporučujeme především jejich avotoast či vyhlášené vafle). Zajít sem můžete i na oběd či večeři. SmetanaQ pro vás do soutěže poskytla voucher v celkové hodnotě 1000 Kč. Není to skvělé?

2. Coffee Room

Kdo by neznal tuhle útulnou kavárničku na pražských Vinohradech? Coffee room je prostě klasika. VÝBORNÁ káva, hříšně dobrý avotoast a snad nejlepší banánový chlebík v Praze. Coffee Room nám do soutěže věnoval kartičku na 10 káviček dle vašeho výběru (max. hodnota 600 Kč). Můžete tedy vyzkoušet spoustu různých druhů místní kávy a zjistit, která je váš nový oblíbenec!

3. Mama Coffee

V neposlední řadě tu pro vás máme i výhru z naší milované sítě kaváren Mama coffee. Samotné kavárny Mama coffee naleznete už na 6 místech v Praze, kavárna má však také spoustu partnerských kaváren, které používají jejich čerstvě praženou kávu. Káva z místní pražírny je opravdu unikátní! A proto jsme moc rády, že ji budete moci sami zkusit – a to rovnou několik druhů z pohodlí vašeho domova! Kavárna Mama coffee do soutěže věnovala 1 Kg jejich kávy ve 4 balíčcích po 250 gr. Konkrétně se jedná o novinku z Brazílie, kávu Brasil Olhos d’ Agua s unikátní chutí kakaa, brusinek, anýzu a lískového oříšku, dále pak Kolumbijskou BIO Colombia Tolima Chaparral s příchutí jablek a skořice, Espresso směs Dejavu pro to nejlepší espresso a v neposlední řadě domácí kávu od farmářů z Nicaraqui Nikaragua Salomón Chavarría.

V dnešní soutěži tedy můžete vyhrát vouchery v celkové hodnotě 1600 Kč + 1 kg skvělé kávy k tomu! Vouchery i kávová zrna si můžete ponechat a využít sami, nebo je můžete třeba nadělit svým blízkým pod stromeček! Jsme si jisté, že udělají každému milovníku kávy obrovskou radost :).

Pravidla soutěže

Soutěžíme na našem instagramu Kamvpraze – všechna pravidla najdete u posledního příspěvku!

Nezapomeňte, že opět soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy v instastories vyhlásíme vítěze – sledujte tedy náš Instagram!

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!