O nás

Nejsme food kritičky, expertky v oblasti gastronomie, ani full-time influencerky. Jsme dvě normální holky z Prahy – studujeme, pracujeme, rády cestujeme a zkoušíme nové věci. Kromě toho jsme ale taky nejlepší kamarádky, které našly zálibu v objevování nejrůznějších pražských kavárniček, bister, restaurací a dalších podniků a přetvořily svou vášeň v projekt Kamvpraze.

Přestože je v Praze opravdu velké množství všech možných podniků, většina z nás si stejně často láme hlavu nad tím, #kamvpraze zajít. Bohužel pak často skončíme na stejném místě jako minulý týden a řadu skvělých podniků tak nikdy neobjevíme. A to je škoda, nemyslíte?

A právě to je myšlenka, která v září 2017 stála za vznikem projektu Kamvpraze s cílem vytvořit místo plné inspirace. Denně na našem Instagramu přibývají nové tipy na kavárny, bistra, restaurace a další podniky. Několikrát do týdne přidáváme detailní recenze na pražské podniky, minimálně jednou měsíčně pořádáme soutěže a nechybí ani upozornění na gastro akce nebo nově otevřené podniky. Každý den nám navíc pomáháte šířit inspiraci díky používání hashtagu #kamvpraze , pod kterým najdete už více než 80 tisíc příspěvků.

Děkujeme, že jste součástí našeho projektu a pomáháte nám v nacházení a sdílení tipů na jedinečné pražské podniky.

S láskou,
Tereza & Kateřina