O nás

Nejsme food kritičky, expertky v oblasti gastronomie, ani profesionální full-time blogerky. Jsme dvě normální holky z Prahy – studentky vysoké školy, které rády cestují, poznávají nová místa a zkouší nové věci. Především jsme ale dvě nejlepší kamarádky, které milují objevování nejrůznějších pražských podniků. A že jich je v Praze požehnaně!

TAK TEDA KAMVPRAZE?

Přestože je v Praze opravdu velké množství všech možných kavárniček, bister, restaurací i barů a vináren, většina z nás si stejně často neví rady #kamvpraze zajít. Bohužel pak často skončíme na stejném místě jako minulý týden a většinu skvělých pražských podniků tak nikdy neobjevíme.

Náš projekt se snažíme neustále rozvíjet a zlepšovat. A to se nám z velké časti daří i díky vám – například tím, že právě čtete tyto řádky.


A právě proto vznikl v září 2017 projekt Kamvpraze s cílem vytvořit místo plné inspirace. Téměř denně sdílíme na našem instagramu a blogu tipy na nové kavárny, bistra a další místa. Jelikož je ale v Praze podniků opravdu hodně, nemůžeme je stihnout navštívit všechny samy. Díky vám to však není třeba. Každý den nám pomáháte vytvářet inspiraci označováním hashtagu a profilu @kamvpraze , kde s námi sdílíte vaše zážitky a zkušenosti. 

Děkujeme vám, že jste součástí našeho projektu a pomáháte nám jeho myšlenku šířit i dál.

S láskou,
Kateřina a Tereza