9.12.2020 – Happy Bean

SOUTĚŽ UKONČENA.

Máte rádi vegetariánské a veganské jídlo? Ještě ke všemu, když se jedná o zdravou verzi oblíbených pokrmů jako třeba thajské pad thai, šťavnatý burger nebo i klasický český guláš či “řízek”? Pak bude pro vás dnešní soutěž to pravé ořechové! Soutěžíme totiž o voucher do našeho oblíbeného bistra Happy Bean!

Rodinné bistro Happy Bean se nachází na pražských Vinohradech, jen pár minut od stanice metra a tramvaje Jiřího z Poděbrad. V bistru se řídí motem “eat better, feel better” a proto zde naleznete pouze pokrmy z kvalitních surovin, které však opravdu skvěle chutnají!

Jak jsme již zmínily, své si zde najde opravdu každý – ať už milujete jakoukoliv kuchyni či zdali preferujete brunche, obědy či večerní drinky! Zapojte se tedy do naší soutěže – třeba se štěstí usměje zrovna na vás a dostanete možnost vyzkoušet místní dobroty zcela zdarma!

A o co tedy dneska přesně soutěžíme? O poukaz v hodnotě 800 Kč na konzumaci v bistru Happy Bean! Stačí jen splnit následující podmínky:

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak bistro Happy Bean

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze! Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde