Velká vánoční soutěž 2021

Letošní rok byl pro všechny náročný a bohužel to vypadá, že to ještě nějakou dobu náročné bude. Proto je potřeba se trochu pozastavit. Být se svými blízkými, dělat to, co nás baví a co nám dělá radost, zkrátka o sebe pečovat. A taky se něčím odměnit. To bychom pro vás rády zprostředkovaly my – každodenní malé radosti, které vám mohou vykouzlit úsměv na tváři.

Stejně jako každý rok jsme i letos pro vás přichystaly Velkou vánoční soutěž – už je z toho taková tradice, že? Každý den si v našem pomyslném adventním kalendáři můžete virutálně vyloupnout jednu soutěž. Pod všemi stromečky se skrývají naprosto skvělé soutěže o výhry z nejrůznějších pražských kaváren, bister a restaurací. Všechny podniky jsme pečlivě vybíraly a věřte nám, že výhry opravdu stojí za to!

Za všechny výhry, které nám byly do soutěže poskytnuty tímto moc děkujeme. A obrovský dík patří našemu talentovanému kamarádovi Mr.Kriss, který nejenže je tvůrcem našeho Kamvpraze loga, ale taky pro nás už třetím rokem připravil nádherný a originální design našeho adventního kalendáře. A v neposlední řadě děkujeme vám všem – za vaší celoroční podporu, inspiraci a zkrátka za to, že s námi tenhle projekt utváříte.

A to je za nás asi tak všechno – teď už hurá na vyloupnutí dnešní soutěže!

(Vešekeré informace o tom, jak bude celá vánoční soutěž probíhat, se dočtete zde.)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s