6.12.2020 – 1. adventní soutěž: Vánoční speciál

SOUTĚŽ UKONČENA.

Máme tu první prosincovou neděli, druhý advent a zároveň první adventní soutěž! Nebojte se, i přesto se dočkáte čtyř speciálních velkých soutěží, poslední pro vás totiž chystáme na Štědrý den – a máte se na co těšit! A v čem vlastně letos adventní soutěže spočívají?

Každá ze čtyř speciálních soutěží bude probíhat na našem Instagramu. Všechny soutěže budou ve speciálním duchu a vítěz vždy vyhraje hned několik dárečků – takový řekněme tématický balíček. První balíček, kterým bychom chtěly celý koncept adventních soutěží odstartovat, je jak jinak než vánoční speciál. A co se ve vánočním balíčku skrývá za dobroty?

  1. Manifesto Market

Manifesto Market jistě všichni znáte, ale slyšeli jste už o jejich novince Manifesto on Wheels? Jedná se o rozvozovou službu přímo od Manifesta, která rozváží čepované pivo, domácí svařené vína z Moravy, 100% jablečný mošt a další nápoje! A to každý den a po celé Praze. Do dnešní soutěže nám Manifesto pro vás poskytlo tři velké lahve (0,7l) – svařák, jablečný mošt a svařák z bílého vína!

2. Pance & Landi

Už jste slyšeli o rodinném pekařství Pance & Landi v Libni? V Pance & Landi najdete každý den čerstvé pečivo dělané s láskou, a nejen to – můžete si sem zajít i na snídani, kávu, dortík a dokonce i na oběd! Pance & Landi je totiž nejen pekařstvím, ale i bistrem. Do dnešní speciální vánoční soutěže jsme pro vás dostaly krabici jejich perfektního domácího cukroví, na které už se pomalu stojí fronty, takže opravdu stojí za to!

3. My Raw Cafe

Krabici plnou cukroví nám stejně jako v loňském roce i letost poskytla kavárna My Raw Cafe! Jak již název kavárny napovídá, cukroví je 100% raw a veganské, připravované z čerstvých bio surovin. My jsme osobně raw cukroví zatím ještě nezkoušely a už se nemůžeme dočkat, až ho ochutnáme! Co vy?

4. Good Food Chimney Cake

Máte rádi trdelníky? My tedy určitě a hlavně za nás neodmyslitelně patří k předvánočnímu období! A #kamvpraze zajít na ty nejlepší? I přesto, že stánků s trdelníky najdete v centru spoustu, jsme si jisté, že ty nejlepší naleznete v Good Food Chimney Cake přímo u Karlova mostu! Vybrat si zde můžete jak z těch klasických trdelníků se skořicovým cukrem, tak i z nejrůznějších speciálů a dokonce i slaných verzí, pokud si zrovna nepotrpíte na sladké! No a do dnešní soutěže nám Good Food Chimney Cake věnovali 2 trdelníky dle vlastního výběru! Které vyzkoušíte vy?

Dnes tedy soutěžíme o…
Svařák a další vánoční nápoje z Manifesto Market on Wheels
Krabice cukroví z Pance & Landi
Dva trdelníky dle vlastního výběru z Good Food
Krabice zdravého raw cukroví z My Raw Cafe

Pravidla soutěže

Soutěžíme na našem instagramu Kamvpraze – potřebné informace najdete u posledního příspěvku!

Nezapomeňte, že opět soutěžíme pouze 1 den, a to do dnešních 20:00, kdy v instastories vyhlásíme vítěze – sledujte tedy náš Instagram!

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!