3.12.2020 – Lights Coffee

SOUTĚŽ UKONČENA.

Třetí vánoční soutěž vznikla ve spolupráci s naší velmi oblíbenou kavárnou Lights Coffee, která se nachází v Legerově ulici, v blízkosti zastávky metra C I.P.Pavlova. Lights coffee je relativně nová kavárna – Vierka s Davidem (které možná znáte pod IG přezdívkami @kesulatko a @styleofdavid) ji založili po návratu z dovolené v Toskánsku teprve v minulém roce. Kavárna nabízí skvělou kávu a především výborné brunche. Samy jsme toho už v Lights vyzkoušely spoustu a máme několik oblíbenců – jedno jídlo však vítězí na plné čáře! A o jakou dobrůtku se jedná? Mrkněte na recenzi na našem instagramu!

Kromě výborné kávy a brunchů se však kavárna může chlubit i nádherným interiérem a klidnou zahrádkou ve vnitrobloku, kde v létě navíc probíhaly i speciální akce! Co nás však na kavárně zaujalo nejvíce je její unikátní koncept. Vaší návštěvou totiž neuděláte radost jen sobě a majitelům, ale také především lidem, kteří to potřebují nejvíce. 10 korun z každé vaší návštěvy jde na předem vybraný charitativní projekt, který Vierka s Davidem každý měsíc vybírají. O projektech, které už majitelé touto cestou podpořili, se můžete dočíst zde.

Zaujala vás kavárna Lights coffee? Pak si určitě budete chtít zasoutěžit o voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci v tomto podniku! Stačí splnit následující podmínky:

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Lights coffee

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.