11.12.2020 – Bowl & Tonic

SOUTĚŽ UKONČENA.

Patříte mezi milovníky nejrůznějších “bowls”? Pak už určitě musíte znát stále relativně nové bistro Bowl & Tonic, které se nachází na pražských Vinohradech. Bistro nabízí jak teplá tak studená jídla, která jsou vždy servírovaná ve formě “bowls”. Jedná se tak o velmi originální koncept, který spojuje výbornou moderní kuchyni s chutěmi z celého světa!

Výborné poke či hot bowls jsou jen jednou stranou mince. Podnik se zaměřuje také na exotické nápoje, které jak už název vypovídá jsou většinou založeny na kvalitním tonicu a ginu. Drinky však najdete i v kombinaci s whisky, vodkou či jiným alkoholem. Kombinace jsou velmi nevšední ale vždy opravdu výborné. Obsluha se navíc v koktejlech skvěle vyzná! Pokud si nebudete vědět rady, který koktejl vybrat, stačí jen poskytnout své chuťové preference a o zbytek se už postarají zkušení barmani.

Nezní to naprosto skvěle? My osobně máme bistro opravdu rády a ještě jsme od nikoho neslyšely, že by jim nechutnalo. Pokud by vás zajímalo více o tom, jaká jídla a drinky jsme už v Bowl & Tonic vyzkoušely, mrkněte na naší poslední recenzi na našem instagramu!

A o co tedy přesně soutěžíme? O voucher do bistra Bowl & Tonic v hodnotě 1500 Kč! Za takovou částku si v bistru dáte skvělou večeři i pár drinků! Neváhejte tedy a zapojte se! Stačí pouze splnit následující podmínky:

Pravidla soutěže
  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka!)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak Bowl & Tonic

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme vám palce a děkujeme za vaší účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde