Pražské podniky s nejlepší zahrádkou

Chtěli byste vyrazit do Prahy na něco dobrého, ale zároveň si chcete užít hezkého počasí? V Praze je spoustu skvělých bister, kavárniček i restaurací s venkovním sezením či zahrádkou, kde si můžete jídlo vychutnat. Přečtete si o těch nejlepších!

1.Alchymista
Cukrárna a zároveň kavárna Alchymista je nádhernou oázou na pražské Letné. V cukrárně si můžete vychutnat výborný dortík a kávu a zároveň si připadat jako na lesní mýtince. Doporučujeme vyzkoušet i nějaké z jejich vín – my zkusily růžové a moc jsme si pochutnaly! Přečtěte si více v recenzi na našem Instagramu!

2.Styl & Interiér
Další cukrárna / kavárna / restaurace s magickou atmosférou, přímo v centru Prahy v ulici Vodičkova. Interiér je zařízený v minimalistickém skandinávském stylu, stejně jako krásná zahrádka, ve které naprosto zapomenute na ruch města. Doporučujeme vyzkoušet místní dortíky, opravdu stojí za to!

3.Café Truhlárna
Cafe Truhlárna se nachází přímo ve Františkánských zahradách na Praze 1. Nabízí výbornou kávu i spoustu domácích dobrot a je tak ideálním místem na letní posezení.

4.Kavárna Čekárna
Útulná kavárnička na Praze 2, v blízkosti Vyšehradu. Nabízí zde výběrovou kávu z kavárny Pražírna, nabídku čajů, ale i piva či prosecca. K zakousnutí tu naleznete vždy čerstvé pečivo z pekárny Rosaria.

5.Cafe Electric
Restaurace Cafe Electric se nachází na Ovocném trhu. Nabízí zde výborné brunche ale i obědy či večeře, jak si můžete přečíst v podrobných recenzích na našem Instagramu! Zároveň zde mají krásnou zahrádku s roztomilými deštníky, která určitě stojí za návštěvu.

6.T-Anker
Rooftop restaurace a zároveň bar na střeše obchodního domu Kotva. Nabízí zde velmi kvalitní a chutné jídlo a skvělé drinky, které si vychutnáte při dechberoucím výhledu na pražské věžičky. Doporučujeme však udělat rezervaci, především v létě je tu neustále plno.

7.Cafe Cafe
Krásná restaurace v prvorepublikovém stylu v Rytířské ulici. V Cafe Cafe nabízejí výborné dorty i kávu, které si můžete při hezkém počasí vychutnat na jejich zahrádce.

8.Monolok café
Monolok café je kavárna na Praze 2 nabízející výbornou vysoce výběrovou kávu, ale i dortíky či něco malého k snědku. Interiér kavárny je velmi příjemný s možností venkovního sezení.

9.The Farm
“Farma” na Letné je skvělým bistrem, podávajícím skvělou kávu, brunche i polední nabídky, které se každý týden mění. Interiér i zahrádka jsou velmi útulné a příjemné – jen pozor! O víkendu je tu většinou plno.

10.Kavárna co hledá jméno
Původně truhlárna, dnes již velmi známá a vyhlášená kavárna – Kavárna co hledá jméno. Nabízejí zde výborné snídaně, kávu a domácí dobroty. Je zde i místnost k pronájmu a dvůr. Vyhlášené zde jsou vejce benedikt či Bitcher müsli. Za návštěvu určitě stojí i místní profláklé záchody.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s