Jak se do soutěže zapojit a jak bude probíhat?

Stejně jako každý rok budou i letos soutěže probíhat ve stylu klasického adventního kalendáře. To znamená, že pro každý den si budete moci pomyslně vyloupnout příslušnou soutěž a do té se zapojit.

Soutěž pro daný den bude spuštěna vždy v 8 hodin ráno a vítěze budeme vyhlašovat v 8 hodin večer na našem Instagramu (s výjimkou Štědrého dne, během kterého bude soutěž probíhat od osmi hodin večer předešlého dne do 14 hodin). Každý večer se navíc na našem Instagramu objeví příspěvek, který odhalí soutěž na následující den.

Výherce vybíráme náhodným losováním pomocí generátoru čísel a zároveň se vždy ujišťujeme, že splnil veškeré soutěžní podmínky. V opačném případě vylosujeme někoho jiného. Nezapomeňte tedy vždy všechny podmínky dodržet – zabere to pár minut a byla by škoda, kdybyste si kvůli tomu nechali ujít možnou výhru.

Jak se tedy zapojit? Na konci soutěžního článku vždy najdete krátký Google formulář – v něm je třeba vyplnit vaše jméno, Instagramový účet (abychom mohly zkontrolovat, že jste splnili podmínky), emailovou adresu (abychom vám případně mohlyzaslat výhru) a zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku (aby to nebylo zas až tak jednoduché). Podmínkou je rovněž sledování našeho Instagramového profilu Kamvpraze & profilu podniku, který na daný den poskytl výhru.

Ve vašem zájmu vás prosíme o uvádění pravdivých a aktuálních údajů, jelikož v případě výhry, vás budeme kontaktovat výhradně prostřednictvím uvedené emailové adresy, na kterou rovněž ve většině případů zašleme elektronické vouchery. Každé soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou – vaše šance na výhru se nezvýší, pokud dotazník vyplníte několikrát.

Kdyby vám bylo cokoliv nejasné, neváhejte nás kontaktovat na našem Instagramu, mailu či v komentářích u tohoto příspěvku. Podrobné podmínky soutěže naleznete zde.

Přejeme hodně štěstí ve všech soutěžích a hlavně krásný předvánoční čas i vánoční svátky s vašimi nejbližšími!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s