Jak bude vánoční soutěž probíhat?

Stejně jako loni, i letos budou soutěže probíhat ve stylu klasického adventního kalendáře – co to znamená? Pro každý den si budete moci pomyslně vyloupnout novou soutěž.

Soutěž pro daný den bude spuštěna vždy v 8 hodin ráno a vítěze budeme vyhlašovat v 8 hodin večer na našem Instagramu (s výjimkou Štědrého dne, během kterého bude soutěž probíhat od půlnoci do pravého poledne). Výherce vybíráme náhodným losováním pomocí generátoru a zároveň se vždy ujišťujeme, že splnil veškeré soutěžní podmínky. V opačném případě vylosujeme někoho jiného. Nezapomeňte tedy vždy podmínky dodržet (moc jich opravdu není!) – byla by škoda, kdybyste si kvůli tomu nechali výhru ujít.

A teď k samotnému zapojení do soutěže – jak na to? Je to opravdu jednoduché a nezabere to víc než pár minut. Na konci soutěžního článku vždy najdete krátký Google formulář – v něm bude potřeba vyplnit vaše jméno, Instagramový účet (abychom mohly zkontrolovat, že jste splnili podmínky), emailovou adresu (abychom vám mohly případně zaslat výhru) a zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku (abychom vám to nedělaly až tak jednoduché :)). Součástí je rovněž sledování našeho Instagramového profilu Kamvpraze & profilu podniku, který na daný den výhru poskytl.

Ve vašem zájmu vás prosíme o uvádění pravdivých a aktuálních údajů, jelikož v případě výhry, vás budeme kontaktovat výhradně prostřednictvím uvedené emailové adresy, na kterou rovněž ve většině případů zašleme elektronické vouchery. Každé soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou – vaše šance na výhru se nezvýší, pokud dotazník vyplníte několikrát – naopak vás z losování vyřadíme.

Podrobné podmínky soutěže naleznete zde.

Kdyby vám bylo cokoliv nejasné, neváhejte nás kontaktovat na našem Instagramu, mailu či v komentářích u tohoto příspěvku. Přejeme hodně štěstí ve všech soutěžích a hlavně krásný předvánoční čas i vánoční svátky s vašimi nejbližšími! Buďte na sebe hodní, opatrní a přejeme hodně zdraví.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s