Nejlepší pražské bary

Často jste se nás ptali kam v Praze zajít na ten nejlepší drink. Ať už se jedná o známé bary nebo spíš ty méně známé, tady provás máme seznam vašich deseti nejoblíbenějších!

1.Point gallery
Tenhle skvělý podnik najdete přímo v centru Prahy, a to na Betlémském náměstí ve Starém městě. Mají širokou nabídku nejrůznějších cocktailů, a to navíc za dobré ceny. V Point gallery můžete sedět i venku, takže rozhodně doporučujeme pro letní večery!

2.Hemingway bar
Luxusní koktejlový bar, který najdete na Praze 1 v ulici Karolíny Světlé. Nabízí kvalitní koktejly se zaměřením zejménana destiláty, absinthy, rumy a champagne.

3.Nebe Křemencova
Cocktail&Music bar Křemencova je velmi oblíbený podnik, do kterého doporučujeme zavítat zejména v rámci happy hours – jejic výborné koktejly toitž mají za 69 nebo 79Kč! Happy hours jsou každý den do 21 hodin.

4.Cloud 9 sky bar & lounge
Prosklený sky bar Cloud 9 v pražském Hiltonu nabízí kvalitní drinky a navic perfektní výhled na Prahu. Celý zážitek z návštěvy díky tomu rozhodně stojí za to!

5.Groove bar
Další oblíbený bar na Praze 1, kde si kromě dobrého drinku můžete užít i dobrou hudbu! Pravidelně zde totiž hrají nejrůznnější DJs, takže je to ideální místo  na to, jít si třeba i zatancovat.

6.Milá tchýně
Bar Milá Tchýně najdete kousek od Karlovo náměstí a druhou, větší pobočku ve Vršovicích. V Tchýni mají skvělé drinky za velmi dobré ceny, jen si dejte pozor – pobočka na Karláku je poměrně malá, takže je často plno – doporučujeme rezervaci!

7.AnonymouS
Originální bar v Michalské se zajímavými signature koktejly. Pokud chcete navštívit nevšední bar, pak je Anonymous přesně pro vás!

8.Wildflower
Nový bar na Vinohradech s naprosto nádherným interiérem a kvalitními drinky. V nabídce mají zajímavé signature koktejly, které rozhodně stojí za vyzkoušení!

9.Bar Cobra
V baru Cobra si nedáte jen skvělou kávu, snídani, oběd a večeři, ale i koktejly! Originální koncept, který najdete v Praze na Letné. 

10.Národní 38
Národní38 se podobně jako bar Cobra večer mění ze snídaňové kavárny a restaurace na skvělý bar s výbornými koktejly! Navíc mají krásný a nevšeddní interiér, který oslní každého. 

Tak co na seznam říkáte? Souhlasíte s ním? A kam v Praze do baru nejradši vyrážíte vy? Dejte nám vědět v komentářích!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s