Nejlepší Poké bowls v Praze

Patříte mezi milovníky oblíbeného havajského pokrmu Poké bowls? Bowls obecně jsou v posledních letech obrovským hitem – nejprve to začalo sladkými acai bowls a trend pokračoval právě k poke bowls a dalším, například teplým miskám! My, jakožto milovnice poke bowls, jsme pro vás na základě vašich doporučení sestavily seznam těch nejlepších 10 v Praze! Tak se na ně pojďte mrknout:

1.Poke Haus
Poke Haus je prvním bistrem vůbec, které u nás rozjelo tenhle havajský hit. V současné době si jejich poké můžete dát na čtyřech místech v Praze – vlastní pobočku mají v Myslíkově a na Letné, najdete je ale také jak v Manifestu na Florenci, tak na Smíchově. 

2.Bowlers
Bowlers najdete v novém obchodním centru Stromovka. Kromě perfektních poke bowls nabízí také ramen a superfood bowls – rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

3.Na Poké
V bistru Na Poké na náměstí Winstona Churchilla jsme měly možnost samy vyzkoušet jejich lososovou poke bowl a byla naprosto perfektní! Nabízí i denní menu se super cenami a možnost vytvořit si vlastní poké podle vašich chutí!

4.Rosmarina
Krásná restaurace s prostornou terasou a výhledem na Vltavu v Modřanech. Rozhodně se vyplatí restauraci navštívit! V zimě navíc nabízí speciální teplé bowls, takže vyzkoušet můžete i další kombinace!

5.The Bowls
Sladké, slané – smoothie, poké nebo salad bowls: v The Bowls nabízí nejrůznější druhy zdravých misek! Bistro se nachází na Smíchově a zakládají si na kvalitě surovin a eco friendly přístupu.

6.Podolka
Podolka se nachází jak v Podolí, tak v Karlíně a nabízí řadu zdravých jídel – včetně právě oblíbených poke bowls! Vyzkoušet tu můžete například i cuketové špagety nebo burgery a spoustu dalšího. 

7.Salty’s J
Moderní bistro v rámci oblíbeného Vnitrobloku – to je Salty’s J! Známé jsou zejména pro svoje vynikajicí burgery a poke bowls. V současné době nabízí i výborné brunch boxy. 

8.Cafe no. 22
Kavárna, vinárna nebo bistro – Cafe no. 22 spojuje všechno dohromady! Přes den si tu můžete dát výběrovou kávu, k obědu si vybrat něco dobrého a zdravého (například právě perfektní poke nebo buddha bowl!) a večer si můžete dát sklenku vína nebo zakoupit lahev výběrového vína na doma.

9.Fine Poke
Havajské bistro zaměřené přímo na poke bowls najdete v obchodním centru Westfield Chodov! Kromě poke bowls nabízí i čerstvé sandwiche a saláty.

10.Poke Kings by Yam Yam
Znáte bistro Yam Yam na Vyšehradě a v Karlíně? Pak asi víte, že asijská kuchyně je u nich opravdu na jedničku. Poke Kings nabízí několik druhů poke bowls, saláty a dokonce i sushi. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s