Nejlepší podniky pro návštěvu s dětmi

Milujete objevování pražských kavárniček, bister a restaurací, ale zároveň máte děti, o které se musíte starat? Není všem dnům konec! Dnes už totiž existuje spousta podniků s dětským koutkem, kde si vaše ratolesti vystačí naprosto sami. A o kterých podnicích mluvíme?

1.Lokal blok
Moderní restaurace a zároveň příjemný bar na Smíchově – to je Lokal blok. Restaurace si zakládá na čerstvých, domácích surovinách a široké nabídce jídel, ze které si vybere téměř každý. Podnik je také ideálním místem na uspořádání dětských či rodinných oslav narozenin, konferencí či sledování sportovních přenosů.

2.Pizza Coloseum
Velmi známý řetězec italských restaurací. V Coloseu si zakládají na domácích čerstvých surovinách, dovezených přímo z Itálie! Restauraci najdete po celé Praze – aktuálně na 8 místech.

3.Wake up Cafe
Kavárna a zároveň bistro, nacházející se u sjezdu z Jížní spojky v Hostavicích. Ve Wake up cafe si zakládají na domácích surovinách, odlehčeném a zdravějším vaření a nebojí se experimentovat! Najdete tu útulný dětský koutek, kam můžete “odložit” vaše dětičky a užít si výborné jídlo či kávu, kterou v kavárně nabízejí! Mrkněte k nám na instagram na detailní recenzi!

4. Di Carlo pizzeria & ristorante
Další z řetězců italských restaurací – tentokrát skvělá restaurace Di Carlo, kterou dnes v Praze najdeme už na 4 pobočkách! (Nejen) Italské jídlo v Di Carlu opravdu umí! Doporučujeme vyzkoušet např. Hovězí svíčkovou se špagetami a rukolovým pestem či grilovanou chobotnici s konfetovaným bramborem, jako jsme vyzkoušely my při naší poslední návštěvě!

5.Cafe Bistro Pointa
Další ze skvělých bister na pražské Letné – Cafe Bistro Pointa. Pointa si zakládá na zdravé, mezinárodní kuchyni a výběrové kávě s nádherným #latteart . Dát si tu můžete jak hlavní jídlo, tak i jejich výborné snídaně.

6.Naše Toastárna
Útulná pekárna s kavárnu v srdci Holešovic, nabízející domácí čerstvé domácí pečivo, zdravé dobroty i dobrou kávu. Ideální místo na klidná setkání s přáteli.

7.Les Kamarades
Kavárna/ pekárna v centru Prahy, chlubící se nabídkou zdravých snídaní, výbornými domácími dorty a čerstvým krkonošským pečivem z Vysokého nad Jizerou.

8.Pizza Nuova
Jedna z nejlepších pražských italských restaurací, přímo v centru Prahy. Doporučujeme vyzkoušet degustaci Napoletana či Campania, při kterých můžete vyzkoušet všechny pizzy, těstoviny a rizota z nabídky. Mrkněte na celou recenzi na našem instagramu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s