Nejlepší káva v Praze

Dobrou kávu si už v Praze můžete dát v mnoha kavárnách. Ale kde si dát tu nejlepší? Máme pro vás seznam 10 kaváren, kde podle vás nabízejí tu nejlepší kávu v Praze – tak která bude tím Vaším favoritem?

1.Ema espresso bar
Ema espresso bar je útulná malá kavárnička kousek od Masarykova nádraží. Interiér kavárny je opravdu nádherný, ovšem vzhledem k malé velikosti se tu ne vždy posadíte. Nicméně kávu si z Emy můžete vzít i s sebou, takže o zážitek nepřijdete. Více o Emě si můžete přečíst v recenzi na našem instagramovém profilu!

2.Coffee room
Coffee room je velmi populární kavárna na pražských Vinohradech, kde kromě skvělé výběrové kávy dělají i výborné brunche, a to zejména všemi oblíbený avotoast nebo banana bread. O brunchi v Coffee roomu si můžete přečíst recenzi na našem instagramu!

3.Cafefin
Do Cafefinu přichází denně opravdu velké množství lidí vyzkoušet jejich asijskou kuchyni – zejména Bun Bo Nam Bo nebo kuřecí kaši, či populární avotoast a nebo jen výborné kafe. V Cafefinu je téměř vždy plno, takže si na obsluhu musíte chvíli počkat, ale opravdu to stojí za to! Recenzi na Cafefin si můžete přečíst na našem instagramu!

4.Kavárna co hledá jméno
Kavárnu co hledá jméno najdete na Smíchově na místě bývalé truhlárny – interiér i zahrádka kavárny je díky tomu opravdu originální! Kromě výběrové kávy nabízí také domácí dobroty či snídaně!

5.Kofárna
Kofárna je útulná kavárna ve Zborovské ulici. Je to také pražírna výběrové kávy, takže místní kafe je opravdu kvalitní a stojí za vyzkoušení. Na Kofárně je skvělé i to, že otevírají už v 7:30, takže je to ideální místo na ranní kávu před prací či školou!

6.Onesip Coffee
Espresso bar kousek od Staroměstského náměstí, který se pyšní opravdu skvělou kávou. Navíc můžete v Praze potkat i pojízdný stánek Onesip Coffee. Za barem navíc potkáte jedny z nejlepších baristů v Praze!

7.Místo
„Takové místo Dejvicím chybělo“ – pravda o skvělé kavárně Místo, kde si kromě dobré kávy můžete dát i nevšední snídani nebo oběd. Kromě toho má kavárna taky krásný interiér – dokonce se umístila i v seznamu 10 pražských kaváren s nejhezčím interiérem!

8.Headshot coffee
Malá kavárnička v Jungmannově ulici s opravdu vynikající kávou, výbornými dortíky a příjemnou obsluhou – a ještě navíc cenově dostupná. Ideální pro kávu s sebou, protože prostor je opravdu malý.

9.Mama coffee
Jedna z našich osobních favoritů je kavárna Mama Coffee. V Praze najdete hned několik poboček – ve Vodičkové, Sokolovské, Londýnské, na Jiřího z Poděbrad a v Nuslích. Pokud se chcete o Mama coffee dozvědět více, přečtěte si recenzi na našem instagramu!

10. Kavárna Pražírna
Útulná kavárna na I. P. Pavlova v Lublaňské ulici, kde vás káva opravdu nezklame. Jak už název napovídá, jedná se o kavárnu s vlastním pražícím strojem. V kavárně si můžete dát i snídani nebo pak po celý den polévku či zapečené toasty. Kromě kávy mají v nabídce třeba i víno a točené pivo!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s