Nejlepší burgery v Praze

Pořádnému burgeru přijde na chuť téměř každý – ať už milovníci masa či vegetariáni, kteří si dnes už ve většině burgráren můžou vychutnat veggie verzi. Kam ale vyrazit na ten opravdu pořádný, šťavnatý burger?

1.Dish
V burger bistru Dish mají širokou nabídku burgerů, včetně vyhlášeného vegie burgeru s houbou portobello. K burgeru samozřejmě nesmí chybět pivo, a to oblíbená Unětická dvanáctka.

2.Želva beer & burgers
Jak už název napovídá, Želva beers & burgers najdete v Praze na Želivském. V nabídce mají devět různých burgerů, včetně opět vegetariánského portobello burgeru, za velmi dobré ceny.

3.Palanda
Vyhlášená burger restaurace na Praze 1 – Cafe Palanda. Kromě klasických burgerů v bulce si tu můžete dát i oblíbené saláty s burger masem, steakem nebo grilovaným portobellem!

4.Meat & Greet burgerhouse
Další oblíbená burgrárna na Praze 1, a to konkrétně na Senovážném náměstí. Kromě stálé nabídky si můžete každý den vybírat i z denní nabídky, kde kromě burgerů najdete i polévky a další hlavní chody.

5.Domyno burger bar
Skvělý burger bar, který má v Praze již dvě pobočky – na Praze 1 ve Vodičkově ulici a na Praze 4 v Chýnovské. My samy jsme Domyno na Praze 4  navštívily a burgery nám moc chutnaly! Přečtěte si recenzi na našem instagramu!

6.Tom’s burger
Tom’s burger najdete dokonce na čtyřech místech v Praze – ve Valentinské a Hybernské ulici, na Vinohradech a v obchodním centru Chodov. Každá z poboček má své vlastní burger menu, takže si máte z čeho vybírat!

7.George prime burger
V George Prime Burger ochutnáte ručně dělané burgery z prvotřídního masa Black Angus. Každý týden mají jiné obědové menu, kde je na výběr ze tří různých  burgerů. Stejně jako Domyno Burger, i tuhle burgrárnu hledejte ve Vodičkové.

8.Hillbilly
Oblíbený  burger house a bar v pražských Holešovicích. Kromě skvělých burgerů si tu můžete dát i něco sladkého. Jen dejte pozor – v pondělí mají zavřeno!

9.Wine food
Ve Wine Foodu na Smíchově si kromě skvělých italských těstovin a pizzy můžete dát  i šťavnatý burger z grilu. Nabídka ve Wine Foodu je sezónní, takže se mění každé dva měsíce, a vy tak můžete vyzkoušet nejrůznější jídla!

10.Hadog burgers & hotdogs
Burgery a hotdogy s kvalitním masem českého původu najdete v Hadogu v Sokolovské ulici. Dobrou zprávu máme i pro bezlepkáře – v Hadogu si totiž můžete objednat burger  v bezlepkovém pečivu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s