Promokódy

Ve vybraných podnicích jsme pro vás domluvily nejrůznější výhody! Ať už se jedná o doručení jídla s dopravou zdarma, sleva na útratu či sklenka něčeho dobrého k jídlu. Chceme, aby pro vás sledování našeho projektu mělo co největší přínos. Promokód je vždy stejný – KAMVPRAZE. A kde můžete kód uplatnit a co díky němu získáte? Čtěte dál!

DUHA Sushi

Duhu, podnik, s tím snad nejlepším sushi v Praze, najdete na Dejvické a v Žitné. Na obou pobočkách máte možnost získat 15% slevu, a to díky našemu promokódu! Jedinou podmínkou je Instastory nebo příspěvek ve feedu na Instagramu s označením Instagramu Duha sushi nebo polohy, a taky označení našeho hashtagu. Pak už jen stačí obsluze ukázat storýčko nebo post a zmínit kód KAMVPRAZE a sleva je vaše!

DiCarlo ristorante

Máte rádi italskou kuchyni? Jedna z nejlepších italských restaurací v Praze je DiCarlo ristorante! Restauraci najdete na Šeberově a na Pankráci. Díky našemu promokódu KAMVPRAZE získáte slevu 10%! Jen pozor – uplatnit lze pouze na pobočce na Pankráci.

WOLT

Pokud Kamvpraze už nějakou dobu sledujete, pak určitě víte, jak často používáme rozvozové appky. A právě Wolt je naše opravdová srdcovka – skvělý zákaznický servis, včasné doručení a hlavně široký výběr těch nejlepších pražských podniků! Díky Woltu jsme už objevily spoustu kaváren, bister a restaurací, které nyní moc rády navštěvujeme! A to samé můžete udělat i vy a ještě mít doručení zdarma! Využijte náš promokód KAMVPRAZE a získejte 3 doručení do 1,5 km zdarma!

YORI restaurant

Patříte mezi milovníky thajského Pad Thai nebo vietnamského Bum-bo-nam-bo? Pak byste určitě měli navštívit asijskou restauraci Yori, která se v Praze nachází už na dvou místech. Jednu naleznete na Masarykově nábřeží a druhou nově ve Štěpánské ulici. S promokódem KAMVPRAZE obdržíte 10% slevu na Vaší konzumaci (nevztahuje se na polední menu). Jediné, co pro to musíte udělat, je sledovat instagram @yorirestaurant a přidat Instastory z vaší návštěvy – a věřte nám, jídla jsou tak hezky naservírovaná a hlavně výborná, že se o ně budete chtít podělit se svými blízkými! Promokód platí od dneška, 19.8.2020 do 19.10.2020, tak neváhejte a vyražte do Yori!

NEBU restaurant

Kousek Indie v Praze – to je restaurace Nebu v Nebušicích! V Nebu můžete ochutnat nejrůznější pokrmy snad ze všech koutů Indie, a to přímo od kuchařů z daných oblastí – například speciální indickou pizzu nebo tacos na indický způsob! S naším promokódem k jídlu navíc dostanete sklenku prosecca zdarma.

Dusty’s Burger

Nově otevřená restaurace zaměřená zejména na burgery a steaky připravované na speciálním Josper grillu – to je Dusty’s Burger! V Dusty’s si vybere opravdu každý – zajímavá jídla mají jak pro vegetariány, tak pro bezlepkáře. Díky našemu promokódu KAMVPRAZE můžete v restauraci získat 10% slevu z vaší útraty (netýká se poledního menu). Podmínkou je přidání fotografie z návštěvy a označení profilu @dustys.burger v Instastories nebo příspěvku ve feedu na Instagramu. Pak už stačí jen ukázat obsluze, že jste fotku sdíleli a sleva na útratu je vaše!

Do budoucna se rozhodně můžete těšit i na další zajímavé výhody a slevy! Sledujte stránku ať vám nic neunikne.