Jak bude vánoční soutěž probíhat?

Jak jsme již zmínily, každý den budete mít možnost si na našich stránkách vyloupnout jednu soutěž – tak, jako čokoládu v klasickém adventním kalendáři.

Soutěžit budeme převážně na našich stránkách, pouze v adventní neděle na našem Instagramu – nezapomeňte tedy sledovat jak stránky, tak instagram. Soutěžit budeme vždy pouze jeden den, a to od 8:00 do 20:00 (s výjimkou Štědrého dne, během kterého bude soutěž probíhat od 0:00 do 12:00), kdy ve stories na našem Instagramu vyhlásíme vítěze. Výherce vybereme vždy náhodně losováním, ale vždy se před jeho vyhlášením ujistíme, zda splnil všechny soutěžní podmínky – pokud ne, vylosujeme dalšího šťastlivce.

V případě soutěží na našich webových stránkách se do soutěže zapojíte vyplněním krátkého formuláře, ve kterém uvedete několik informací (včetně e-mailové adresy) a zodpovíte soutěžní otázku. Důrazně vás prosíme o uvádění pravdivých a aktuálních údajů, jelikož vítěze budeme kontaktovat výhradně prostřednictvím uvedené emailové adresy. V případě výhry vás rovněž žádáme o co nejdřívější odpověď na instrukce ohledně vyzvednutí výhry. Každé ze soutěží se můžete zúčastnit pouze jednou – vaše šance na výhru se nezvýší “spamováním”, naopak se může stát, že budete z losování vyřazeni.

Podrobné podmínky soutěže si můžete přečíst zde

Kdyby vám bylo něco nejasné, neváhejte nás kontaktovat na našem Instagramu, mailu či v komentářích u tohoto příspěvku. Přejeme hodně štěstí ve všech soutěžích a krásný předvánoční čas i vánoční svátky!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s