9.12.2022 – Aureole

SOUTĚŽ UKONČENA.

109 metrů nad zemí, 27 pater nad Prahou v posledním patře jednoho z mála “mrakodrapů” v Praze na Pankráci se nachází restaurace Aureole – vyhlášená restaurace nabízející nejen dechberoucí výhled na Prahu, ale zároveň moderní gastronomii nejvyšší úrovně od snídaní přes polední menu až po romantickou večeři.

Jak jsme již zmínily, restaurace Aureole vám nabídne všechno. Každý všední den sem můžete zavítat na snídaně, které zde podávají od 8.00 do 10.00 hodin, o vybraných víkendech pak zase můžete využít jejich speciálních brunchů, které zde čas od času pořádají. Přes oběd můžete využít výhodné polední nabídky.

My však doporučujeme Aureole navštívit především večer – romantická večeře ve dvou či rodinná oslava s nádherným výhledem a zároveň špičkovým jídlem – věřte nám, zážitek, který opravdu stojí za to!

V restauraci Aureole naleznete mimo to i luxusní bar s ještě luxusnějšími koktejly! Pokud si potrpíte na kvalitní destiláty či originální koktejly doplněné úžasnou atmosférou samotné restaurace, s Aureole určitě neuděláte chybu!

O co dneska soutěžíme?

O ROVNOU 3 POUKAZY DO RESTAURACE AUREOLE V HODNOTĚ 1000 KČ – ŠANCI NA VÝHRU TAK MAJÍ 3 Z VÁS!

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak restauraci Aureole

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme všechny tři vítěze dnešní soutěže!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.