7.12.2022 – Cafe Slavia

SOUTĚŽ UKONČENA.

Kavárna Cafe Slavia je nádherná tradiční česká kavárna v pravém slova smyslu. Kavárnu najdete na Praze 1, a to hned vedle Národního divadla. Její historie sahá pár století zpět a i přes nynější moderní kuchyni vás zde hned při příchodu nadchne její historická atmosféra.

Do Café Slavia chodíme už roky a to moc rády! Ráno sem často zavítáme na jejich vyhlášené snídaně – nadýchané lívance, klasické české palačinky, nebo naopak míchaná vajíčka či vejce Benedikt – naleznete tu všechno. Odpoledne je Cafe Slavia ideálním místem na pracovní schůzku či posezení s přáteli u dobré kávy a něčeho dobrého k tomu – zdejší koláčky a dortíky určitě stojí za hřích!

Na večer se Slavia promění ve velmi příjemný podnik, kam můžete zajít na skleničku, originální koktejl nebo klidně plnohodnotnou večeři. Výborné jídlo ještě doplňuje živá klavírní hudba, která naprosto dokonale dokresluje atmosféru celého podniku. Nezní to jako něco, co musíte zažít na vlastní kůži? Zapojte se do dnešní soutěže a zkuste své štěstí!

O co dneska soutěžíme?

POUKAZ DO CAFE SLAVIA V HODNOTĚ 1000 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak Cafe Slavia

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.