5.12.2022 – La Bottega Oaks Deli Bistro

SOUTĚŽ UKONČENA.

Taky milujete italskou kuchyni? Pak je dnešní soutěž přímo pro vás – La Bottega Oaks je totiž špičkovým italským bistrem & obchodem s italskými dobrotami v jednom. Podnik najdete v klidné lokalitě kousek od Prahy směrem na Říčany – pokud to máte z ruky, doporučujeme návštěvu spojit s krátkým výletem po okolí nebo, pokud hrajete golf, s návštěvou golfového resortu který najdete poblíž.

V La Bottega Oaks mají rozmanitou nabídku italské kuchyně – od snídaní, přes oběd až po večeři. Nechybí samozřejmě ani široký výběr těch nejlepších italských vín. Často navíc pořádají nejrůznější gastro akce, jako například humří nebo lanýžový týden či fusion italské a asijské kuchyně.

Kromě bistra najdete v La Bottega Oaks i italský obchůdek s nejrůznějšími italskými dobrotami – od sýrů, přes uzeniny, pečivo, dezerty, a čerstvou pastu až po výběrová italská vína. Momentálně si navíc můžete vybírat i ze skvěle sestavených dárkových košů – například s ingrediencemi a receptem na konkrétní pokrm nebo koš plný italských delikates. Balíček si navíc můžete sestavit i podle vlastních preferencí. To je skvělý tip na dárek, co říkáte?

V dnešní soutěži nevyhraje pouze jeden, ale radost uděláme rovnou třem z vás! A abyste se sami mohli rozhodnout, na co voucher chcete využít, jeho platnost je jak do bistra, tak do obchodu nebo na dárkové balíčky.

TŘI POUKAZY DO LA BOTTEGA OAKS V HODNOTĚ 1000 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak La Bottega Oaks

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.