5.12.2021 – Cafefin, Mazelab, Format

SOUTĚŽ UKONČENA.

Věděli jste, že zhruba 30-40% světové populace pije alespoň jeden šálek kávy každý den? Jak jste na tom vy? Patříte mezi tuhle část populace?

U nás vždy záleží na kvalitě kávy. Motem „Lepší špatná než žádná káva“ se už dlouho neřídíme – naopak, si kávu vždy pečlivě vybíráme. Pokud bychom však mluvili o kávě z proslulé kavárny Cafefin či jejich sesterských podniků Format a Mazelab, mohly bychom vypít klidně 10 šálků za den! A právě o těchto skvělých kavárnách bude naše první speciální adventní soutěž (i když už o druhé adventní neděli).

Je tu vůbec někdo, kdo neslyšel o těchto kavárnách? Pokud v Praze bydlíte už nějakou dobu, pak jste o těchto podnikách už určitě něco zaslechli a nebo je dokonce i navštívili. A pokud se vám už tato možnost naskytla, pak určitě souhlasíte, že zdejší káva je jedna z nejlepších (pokud ne ta nejlepší) v Praze! Možná tu ale jsou i ti z vás, kteří o Finu, Mazelabu nebo Formatu slyší poprvé. V následujících řádcích vám kavárny rychle představíme a pak už se konečně dostaneme k dnešní výhře, slibujeme!

Cafefin byla první ze z výše zmíněných kaváren, kterou založil majitel Jackie před několika lety přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Mimo výborné kávy zde najdete i naprosto výtečné (vietnamské) jídlo – a to od brunchů až po večeři. Doporučujeme zkusit i jejich zákusky, hlavně místní banana bread!

Format Coffee, útulný espresso bar, naleznete v srdci Prahy 7. Format je ideální na rychlou kávu a samozřejmě něco sladkého na cestě do práce, školy nebo třeba na kávu s sebou na víkendovou procházku ve Stromovce!

V neposlední řadě nejnovější podnik z těchto 3 – minimalistická pražírna Mazelab na Praze 6. I pokud nepatříte mezi fanoušky kávy, dovolujeme si tvrdit, že až zkusíte tu z Mazelabu, dost možná změníte názor. Kavárna je specifická tím, že zde nenajdete jak cukr, tak wifi připojení. Důvod je prostý – zajištění toho nejlepšího zážitku z nabízené kávy!

Taky máte teď hroznou chuť na kávu z těchto kaváren? Pak budete mít určitě radost, že si už zítra budete moci na jednu zajít. A rovnou na těch všech 10!

O co dnes tedy soutěžíme?

POUKAZ NA 10 KÁV Z CAFEFIN, FORMAT COFFEE A MAZELAB COFFEE

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak kavárny Cafefin, Format Coffee & Mazelab Coffee

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.