3.12.2019 – Wine Food Market

SOUTĚŽ UKONČENA.

Smíchovský Wine Food Market asi většina z vás zná jako vyhlášené italské bistro. Věděli jste však, že se v komplexu bistra nachází i pekárna, kavárna, květinářství, obchod s italskými potravinami, a že si tu můžete dát i to pravé italské gelato?

My italskou kuchyni opravdu zbožňujeme a musíme uznat, že ji ve Wine Food marketu opravdu umí. Během naší návštěvy vždy zajdeme i do obchůdku s italskými specialitami a kocháme se místní atmosférou. V bistru jsme už vyzkoušely mnohé – od výborných těstovin a pizzy, přes burgery až po skvělé ryby či plody moře. Dezerty tu mají také naprosto vynikající a pochutnáte si jistě i na domácích limonádách nebo i nějakém drinku či pravém italském víně.

Dnes soutěžíme o poukaz v hodnotě 2000 Kč, platný jak do restaurace tak i do obchodu s italskými potravinami! No za takovou částku si ve Wine Foodu užijete skvělou večeři a ještě si nakoupíte nějaké mňamky na doma! Soutěžte s námi!

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak bistro Wine Food Market

Soutěžíme pouze jeden den a to do dnešních 20:00! Neváhejte tedy a zapojte se co nejdříve, ať vám neunikne šance na výhru. Vítěze vyhlásíme dnes kolem 20:00 v instastories na našem instagramu.

Držíme palce a děkujeme vám za účast!

* Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde