24.12.2021 – Ještě jedna poslední

To nám to ale rychle uteklo, co? Dneska tu máme Štědrý den a s ním i poslední vánoční soutěž tohoto roku. Ze srdce doufáme, že jste si i letošní soutěž pořádně užili a především, že jsme alespoň pár z vás udělaly krásné vánoce. Ještě ale nekončíme! I dneska ještě nadělíme jednomu z vás pod stromeček malý dáreček – i když možná zas až tak malý nebude, co myslíte?

Tak jako minulý rok, i letos jsme si pro vás na 24. připravily něco speciálního a to dárek v podobě 3 voucherů do našich milovaných kaváren a bister Cafefin, Etapa a Paprika, které se u nás za letošní rok posunuly na první příčky našich #togo podniků. O všech kavárnách jste se už dozvěděli spoustu v jednotlivých soutěžích, ale přeci jen drobné shrnutí neuškodí:

Cafefin je naše srdcovka – výborné brunche, káva, obědy i sladké a slané pečivo. Pokud chcete vyzkoušet výborný avotoast, pravé vietnamské bun bo nam bo, nebo boží banana bread a k tomu si dát čerstvě praženou kávu, Cafefin je to pravé místo pro vás!

Kouzlo Etapy jsme pořádně objevily až letos. I když do kavárny rády zajdeme i pouze na kávu a jejich vyhlášený cuketový chlebík, určitě bychom vám doporučily zajít sem především na brunch. Originální kombinace jídel a především jejich VÝBORNÁ chuť doplněná velmi milou, přátelskou obsluhou vám poskytne naprosto boží gastro zážitek, na který jen tak nezapomenete.

#kamvpraze jinam na ten nejlepší humus, shakshuku a falafel než do Papriky? Středozemní kuchyně patří k naším nejoblíbenějším a věřte nám, už jsme vyzkoušely nespočet podniků nabízející nejrůznější variace humusu, pita chlebů, falafelu apod. Paprika ale stále vede na plné čáře!

Tak neváhejte a zapojte se do dnešní soutěže! Dneska soutěžíme jen do 12:00, tak nezapomeňte sledovat náš instagram, kde klasicky ve stories vyhlásíme vítěže. A potom už všechno zavřete, vypněte notifikace, počítače i tablety a užívejte si čas se svými blízkými :).

Dnes soutěžíme o…

POUKAZY DO CAFEFIN , ETAPY A PAPRIKY V HODDNOTĚ 500 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak kavárna a bistra Cafefin, Etapu a Papriku

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 12:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes v poledne naše Instastories.

Držíme vám palce a moc vám děkujeme za vaší účast v letošní vánoční soutěži!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.