23.12.2019 – Happy Bean

SOUTĚŽ UKONČENA.

O bistru Happy Bean jsme již dlouho slýchávaly jen to nejlepší, až jsme ho konečně dostaly možnost nedávno navštívit a musíme uznat, že všechny pozitivní ohlasy byly při nejmenším pravdivé. Rodinné bistro Happy Bean je vegetariánské & veganské bistro na Vinohradech, podávající velmi chutná jídla připravovaná z kvalitních surovin. Bistro se řídí mottem “eat better, feel better”, ale zároveň si dává velmi záležet na prvotřídní chuti všech jídel.

Ať už jste milovníkem české tradiční kuchyně, burgerů nebo třeba asijského curry, v Happy Beanu si určitě najdete to své. Mimo to je bistro vyhlášené pro místní brunche. A pokud byste do bistra radši zašli večer, můžete vyzkoušet i místní výborné drinky! Zapojte se do dnešní soutěže a třeba to budete právě vy, kdo dostane možnost Happy Bean vyzkoušet na vlastní kůži zcela zdarma!

Dnes soutěžíme o voucher na oběd či večeři v hodnotě 800 Kč do bistra Happy Bean! Zapojte se a soutěžte s námi! Stačí pouze splnit soutěžní podmínky:

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak bistro Happy Bean

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze! Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme palce a děkujeme vám za účast!

* Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde