22.12.2021 – Salátovna U Slepé mrkvičky

Blíží se nám vánoce a s nimi i spousta (nezdravého) jídla. Jak se k vánocům stavíte vy? Těšíte se celý rok na cukroví, salát a řízky, nebo to ani tolik nevyhledáváte?

My osobně si vánoční jídlo dáme moc rády – ať už salát, nebo to cukroví. Musíme ale říct, že už se pár dní po vánocích zase těšíme na normální (a trochu odlehčené) jídlo – například misku pořádného salátu. No a #kamvpraze na takový salát nejradši chodíme?

Jedna z našich nejoblíbenějších salatérií v Praze je zcela jistě Salátovna U Slepé mrkvičky – útulný podnik na Letné. Salátovnu máme oblíbenou především kvůli jejímu konceptu – můžete si zde totiž sestavit váš vlastní salát podle vaší aktuální chuti, a nebo pokud zrovna spěcháte nebo se vám nechce nic vymýšlet – vybrat z jejich skvělé nabídky teplých i studených salátů.

Kromě výtečných salátů zde nabízejí i výborné wrapy, polévky, sandwiche a každodenní polední nabídky, obsahující nejen studená ale i teplá jídla! K pití si zde můžete vždycky dát dobré limonády nebo čerstvé freshe.

Tak co vy na to? Zvolíte po vánočních hodech lehčí, zdravou stravu? Zapojte se do dnešní soutěže o….

POUKAZ DO SALÁTOVNY U SLEPÉ MRKVIČKY V HODNOTĚ 500 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak Salátovnu U Slepé mrkvičky

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.