21.12.2012 – SmetanaQ

SOUTĚŽ UKONČENA.

SmetanaQ – kouzelná kavárna zdobící Smetanovo nábřeží s nádherným výhledem na Vltavu a Pražský hrad. Nejen kavárna, nýbrž místo, kde se setkávají lidé všech věkových kategorií, národů, zájmů a zaměstnání. Zní to jako něco pro vás? Pak určitě čtěte dál a především se zapojte do dnešní soutěže! SmetanaQ totiž určitě stojí za to!

SmetanaQ je už dlouho naší oblíbenou kavárnou. Nabízí zde výbornou kávu, čaj i limonády, čerstvě pečené zákusky i slané quiche či domácí chléb. Co ale nesmíte vynechat jsou jejich vyhlášené snídaně! Za nás určitě Benedikty, omeleta, legendární avotoast a samozřejmě jejich signature vafle s jahodami a mascarpone! Pokud to ale nestihnete na snídani, nemusíte si dělat hlavu. Ve SmetanaQ vám nabídnou i výbornou polední nabídku a na večer sklenku dobrého vína!

Kavárna je také naprosto ideální na učení či business schůzky. Mají tu dokonce i tzv. quiet room – ideální na učení na zkoušky či psaní seminárek a závěrečných prací!

Chtěli byste SmetanaQ vyzkoušet? Nebo už sem naopak moc rádi chodíte a zcela jistě byste využili dárkový voucher? Zapojte se do dnešní soutěže!

O co dneska soutěžíme?

POUKAZ DO SMETANAQ V HODDNOTĚ 500 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak kavárnu SmetanaQ

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.