DUHA SUSHI: Nezapomenutelné BBQ grilování

Patříte mezi milovníky asijské kuchyně? My také! Potom vás jistě zaujme bistro DuHa Sushi, které se v Praze nachází už na dvou místech – v Žitné ulici a na Dejvické. Rodinné bistro je vyhlášené zejména skvělým sushi těch nejrůznějších kombinací, které na jiných místech v Praze nenajdete – duha roll, tokyo roll, spicy tuna roll nebo smažené sushi rolky v tempuře, . Více se můžete dočíst i v recenzi na našem Instagramu. Kromě sushi mají v Duze i řadu jiných asijských pokrmů – od pad thai, přes bun bo nam bo či curry.

Chtěli byste ale vyzkoušet něco opravdu neobvyklého?

V DuHa sushi můžete vyzkoušet BBQ gril – jedná se o jedinečný zážitek, kdy si jídlo sami u stolu grilujete! Jak to funguje? Dostanete gril, zeleninu, mořské plody (sépie, krevety, mušle), tři druhy masa, brambory, dva druhy omáček a zdravé kimchi. Ochotná obsluha vám samozřejmě poradí, co a jak. No a gurmánský zážitek může začít!

Jedná se o perfektní a zcela autentický zážitek asijského streetfood. Suroviny jsou čerstvé, skvěle dochucené a navíc se u jídla nenudíte. My samotné jsme si grilování moc užily a můžeme ho jen doporučit! Zejména pokud taky rádi zkoušíte něco nového a neobvyklého. Navíc v DuHa sushi můžete získat slevu 10% s použitím našeho promokódu KAMVPRAZE (podmínky najdete zde). Cena na osobu je 600Kč a věřte nám, že rozhodně budete odcházet s plným žaludkem a nezapomenutelným zážitkem!

DuHa je moc příjemný rodinný podnik, kde se budete cítit jako doma. Dřevěný interiér, milá obsluha a skvělé jídlo.. Každý si tu přijde na své. Taky doporučujeme vyzkoušet jejich domácí limonády – zejména liči, kterou jsme zatím jinde v Praze ještě neviděly a je vážně skvělá!

Další novinkou v DuHa sushi je taky asijský hot pot, který se chystáme už brzy vyzkoušet. Co na to říkáte? Láká vás asijský street food a oběd či večeře se zážitkem? Dejte nám vědět v komentářích!

180180

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s