Aperitivo Pavilon – místo, kde se setkává design a gastronomie

Aperitivo Pavilon je bistro / kavárna, nacházející se v industriálním Vinohradském pavilonu na Praze 2. Nevíme jak Vás, ale nás toto místo vždy zvenku fascinovalo a pokaždé, když jsme procházely kolem, tak jsme si říkaly, jak skvělé by to bylo místo pro nějaký dobrý podnik. I proto jsme tak rády, že jsme objevily Aperitivo Pavilon, který tento popis zcela splňuje. 

Bistro založili dva přátelé, kteří se již dlouho věnují gastronomii. I díky svým dlouhodobým zkušenostem z nejrůznějších koutů gastronomie se zde majitelé zaměřují jak na prvotřídní chuť nabízených jídel, tak na originalitu a především kvalitu používaných surovin a to nejen co se týče jídel, ale také místních netradičních koktejlů.

A co si zde můžete dát? Téměř cokoliv! Začít můžete výbornou snídaní – ať už slanou či sladkou. V nabídce naleznete jak ovesnou kaši, tak omeletu či avokádový toast. Když už mluvíme o snídani, Aperitivo je jedno z mála míst na Praze 2, které je jako stvořené na pracovní snídani. Je zde totiž klid, nebudete se s nikým překřikovat a posadit se můžete jak na venkovní terásce či vevnitř. Navíc Aperitivo Pavilon nabízí možnost business snídaní pro více osob, stačí se domluvit s personálem, zarezervovat prostory a můžete se těšit na výbornou  snídani ať už tradiční či bufetovou formou.

Po snídani následují obědy, které jsme vyzkoušely i my. V nabídce naleznete vždy čerstvou pastu či risotto a salát. Mrkněte na náš instagram, kde se dozvíte více o našem kulinářském požitku. 

Po obědě pro nás nesmí chybět sladká tečka a káva. Máte to také tak? Pokud ano, v Aperitivu vás nezklamou. Nabízejí zde totiž vyhlášené dorty z Cafe~Cafe a výběrovou kávu. I o těch se dozvíte v naší recenzi, prozradíme vám však i tady, že jak káva tak dorty byly opravdu výborné!

Do Aperitiva můžete zajít i na skleničku po práci či jinak náročnému dni. Díky barmanským zkušenostem jednoho z majitelů si zde na kvalitu koktejlů opravdu potrpí. Doporučujeme vyzkoušet předeším místní spritzy, nejen že je tu mají opravdu vyladěné, ale navíc nabízí spoustu netradičních ovocných kombinací, které si jinde prostě nedáte.

Aperitivo Pavilon je dle nás podnikem, který určitě stojí za návštěvu. Praha 2 je plná skvělých bister a kaváren a téměř denně přibývají další. I přesto, že i my máme své favority, kam se rády vracíme, bychom vám doporučily nebát se zkoušet nová místa. Aperitivo Pavilon je důkaz, že to za to opravdu stojí! 

One thought on “Aperitivo Pavilon – místo, kde se setkává design a gastronomie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s