GROM: Nová ryze italská gelaterie s tou nejlepší zmrzlinou v Praze

Grom se zrodil už v roce 2003, kdy si dva přátele dostali jednoduchý nápad – založit malou zmrzlinárnu v italském městě Turín. Postupem času se malá gelaterie dostávala do povědomí čím dál tím více lidí, a tak ji dnes můžeme najít po celém světě. V Itálii najdete pobočky téměř ve všech větších městech, další najdete i v Londýně, Paříži, Lisabonu, New Yorku nebo třeba i v čínském městě Shanghai. No a hurá, od letošního léta taky v Praze na Václavském náměstí!

Jestli vás už nebaví chodit stále do těch stejných podniků pro prvotřídní zmrzlinu, pak je pro vás nový Grom jako stvořený. Nejlepším pražským zmrzlinárnám totiž opravdu silně konkuruje! Pro nás osobně to byla opravdu ta nejlepší zmrzlina, co jsme kdy měly. Vyzkoušely jsme čtyři příchutě – pistáciovou, čokoládu s lískovým oříškem, slaný karamel a krémovou stracciatellu. Těžko říct, která byla nejlepší, všechny čtyři předčily naše očekávání (a to jsme měly velmi vysoko posazenou laťku!).

Nejen, že zmrzlina z Gromu skvěle chutná a je vyhlášena doslova po celém světě, ale taky je opravdu poctivá, z kvalitních ingrediencí, bez přidaných konzervantů či barviv… Spoustu zajímavých informací o historii a výrobě gelata se dozvíte na jejich webových stránkách, kde mají opravdu spoustu zajímavých informací!

V gelaterii si můžete dát zmrzlinu do kelímku, kornoutu či vafle, velikost piccolo – dvě příchutě (115g), medio – tři příchutě (140g), grande – tři příchutě (170g) či maxi – čtyři příchutě (250g). Dále pak mají v nabídce Pan Gelato – gelato v briošce, populární affogato – kávu se zmrzlinou a frappé. Kromě toho si můžete jejich zmrzlinu koupit i v uzavřených kelímcích a vzít si jí domů!

Zkrátka pokud jste v Gromu ještě nebyli, protože jste to nestihli, jste věrní starým známým zmrzlinárnám nebo vás odrazují vyšší ceny, rozhodně to napravte. Tahle italská gelaterie totiž opravdu stojí za to!

Souhlasíte s námi? Jaký je váš názor? Piště nám v komentářích!

One thought on “GROM: Nová ryze italská gelaterie s tou nejlepší zmrzlinou v Praze

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s