20.12.2021 – Mamacoffee

SOUTĚŽ UKONČENA.

Patříte mezi milovníky čerstvě upražené, kvalitní kávy? Pak už určitě dobře znáte Mamacoffee – řetězec špičkových pražských kaváren s vlastní pražírnou a v současné době i řemeslnou pekárnou. Kavárny Mamacoffee (hlavně pobočka ve Vodičkově) jsou naše dlouhodobě oblíbené stálice a jsme přesvědčeny, že by se měly stát i těmi vašimi! Chtěli byste se o Mamacoffee dozvědět více a nejlépe vyzkoušet jejich kávu? Tak pozorně čtěte dál a zapojte se do dnešní soutěže!

První kavárna Mamacoffee s vlastní pražírnou byla otevřena v roce 2008 jako jedna z prvních pražíren výběrové kávy v celé střední Evropě. Postupně se Mamacoffee rozrostla o 7 dalších kaváren – 5 přímo pod značkou Mamacoffee a k tomu vyhlášená kavárna Kavárna pod Lipami (s výbornou snídaňovou nabídkou!) a Cafe Jedna. Nejen káva, ale i nabízené produkty z místní řemeslné pekárny jsou vždy čerstvé s důrazem na lokální produkci. Majitelé kladou velký důraz na udržitelnost a kvalitu, což se samozřejmě odráží ve výborné chuti všeho, co si v kavárně rozhodnete dát.

Kavárny Mamacoffee mají kromě výborného jídla, kávy, čajů, čokolády, ale i jiných alkoholických i nealkoholických nápojů i skvělou atmosféru. Nějaké jsou ideální na víkendový brunch (za nás Kavárna pod Lipami), jiné na celodenní studium či práci (pobočka ve Vodičkově), jiné zase na večerní posezení u skleničky vína a místního vyhlášeného humusu. Mimo to spustili majitelé nedávno i vlasní e-shop, na kterém si můžete objednat vaši oblíbenou kávu, čaj nebo i čokoládu a vychutnávat si ji tak každý den v pohodlí vašeho domova.

Tak co říkáte na Mamacoffee vy? Jsme si jisté, že jen to nejlepší! Zapojte se do dnešní soutěže a vyhrajte…

POUKAZ DO VŠECH KAVÁREN MAMACOFFEE V HODNOTĚ 500 KČ + POUKAZ NA 500 GR. ZRNKOVÉ KÁVY DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak kavárnu Mamacoffee

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.