19.12.2021 – Etapa

SOUTĚŽ UKONČENA.

Nejlepší brunch v Praze? Vyhlášený cuketový chlebík s batátovým krémem? Legendární vajíčka? Výtečné vánoční cukroví? Jaký podnik vás napadá? Spousta z vás už určitě správně uhodla, že mluvíme o kavárně Etapa, která už téměř třetím rokem zdobí Urxovu ulici v Karlíně.

Etapa je za nás jedna z nejlepších kaváren v Praze. Zdejší brunche, které si zde můžete každý den vychutnat, jsou za nás jedny z těch nejlepších (pokud ne zcela nejlepší) v celé Praze. Pokud si potrpíte na originální jídla, která jen tak nikde nenajdete, je Etapa to pravé ořechové. Vše je navíc připravováno z čerstvých a velmi kvalitních surovin, což dohromady s neotřelými kombinacemi vytváří naprosto unikátní gastro zážitek.

V současné době panuje v Etapě vánoční atmosféra. Pokud jste už vyzkoušely jejich výborné brunche, určitě se doporučujeme stavit na cukroví a vaječňák! No a o jejich výborných sladkých koláčích a vyhlášeném cuketovém chlebíku se ani nemusíme zmiňovat, nemyslíte?

Etapu milujeme i pro její naprosto úžasnou atmosféru. Kavárna je plná květin a hlavně pohodové nálady, kterou každý den úspěšně nastojí super příjemný personál (takhle příjemné lidi jsme asi ještě nikdy nezažily, věřte nám!). Podtrženo sečteno, Etapu si nemůžeme dostatečně vynachválit. Je to za nás naprosté must go pro všechny z vás, i pokud jste už kavárnu tisíckrát navštívili. Tak co vy na to? Zapojíte se do dnešní soutěže?

O co konkrétně dneska soutěžíme?

POUKAZ DO ETAPY V HODNOTĚ 1000 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak kavárnu Etapa

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.