19.12.2019 – Kniha Nejlepší restaurace

SOUTĚŽ UKONČENA.

Patříte mezi milovníky kvalitní gastronomie? Rádi sledujete trendy a změny v žebříčku top nejlepších restaurací? Pak vás bude určitě zajímat nově vydaná kniha “Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2020” od life-stylového nakladatelství TopLife Czech .

Kniha nabízí přehled těch nejlepších českých restaurací z vrcholové gastronomie. Více než pět desítek nezávislých hodnotitelů pravidelně navštěvuje ty nejlepší české restaurace a hodnotí všechny možné aspekty kvality podniků – od estetiky nabízených pokrmů, přes kvalitu surovin, originalitu až po interiér a obsluhu – kvalitou podniků si tedy můžete být opravdu jistí.

Kniha neobsahuje převážně pražské restaurace, ba naopak – restaurace z ostatních krajů Praze silně šlapou na paty! Kniha je tudíž ideálním dárkem pro obyvatele jakéhokoliv města v České republice a převážně pro ty, kteří touží objevovat ty nejlepší restaurace, které česká gastronimie může nabídnout.

Zaujala vás kniha? Zasoutěžte si dnes s námi! Stačí…

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na instagramu jak nás, tak profil Nejlepší restaurace

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze! Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme palce a děkujeme vám za účast!

* Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s