18.12.2021 – Spojka Karlín

SOUTĚŽ UKONČENA.

Jídlo spojuje, nebo ne? S touto větou se osobně naprosto ztotožňujeme a jsme tedy moc rády, že jsme konečně objevily podnik, který se tímto motem opravdu řídí. O jaké restauraci je řeč? Jak jinak než o Spojce Karlín!

Spojka Karlín je skvělou flexitariánskou restaurací v Karlíně, kterou před pár lety založili majitelé konceptu Etnosvět. Jste vegetariáni nebo vegani? Nebo máte ve svém okolí někoho, kdo se tímto stylem stravuje? Pak jste se už určitě párkrát setkali se situací, kdy jste museli řešit, kam zajít na brunch, oběd, či večeři, aby byli všichni spokojení. Samy jsme tuhle situaci zažívaly relativně často, než jsme objevily právě Spojku Karlín.

Spojka je za nás naprosto perfektním spojením špičkové gastronomie a pohodové atmosféry. V jídelním lístku naleznete sice jen pár pokrmů, ale věřte nám, vše co zde zkusíte stojí za to! Ve snídaňové, polední i večerní nabídce vždy naleznete originální jídla pro vegany, vegetariány i milovníky masa. A co je na konceptu to nejlepší? Vegani a vegetariáni nemusí volit ze dvou obyčejných salátů, jak tomu často bývá. Mohou si vybrat ta naprosto stejná jídla jako všichni ostatní, jen lehce změněná, aby odpovídala jejich stravovacím požadavkům. No není to super?

Kromě skvělého jídla na Spojce milujeme místní atmosféru. Milá obsluha, spoustu květin a zeleně, rozsáhlé prosvětlené prostory. No zkrátka co chtít víc?

Chtěli byste Spojku také vyzkoušet? Nebo už ji naopak znáte a chtěli byste udělat radost svým blízkým nebo sami sobě dárečkem v podobě voucheru do této skvělé restaurace? Zapojte se do dnešní soutěže!

O co konkrétně dneska soutěžíme?

POUKAZ DO SPOJKY KARLÍN V HODNOTĚ 1000 KČ

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak restauraci Spojka Karlín

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.