16.12.2022 – Bebop Bar

SOUTĚŽ UKONČENA.

Máte ve vašem okruhu blízkých někoho, kdo si potrpí na kvalitní alkohol? Nebo se mezi milovníky netradičních drinků či luxusních destilátů řadíte vy sami? Tak či tak, čtěte dál! Dnešní soutěž je totiž to pravé pro vás!

Dnes soutěžíme o skvělou výhru do Bebop baru, jednoho z nejvyhlášenějších barů v Praze. Bebop bar naleznete ve Štěpánské ulici, hned vedle známého hotelu Alcron. V Bebop baru vám nabídnou širokou nabídku tradičních koktejlů, ale i originálních #bebopsignatures . Zdejší koktejly jsou navíc nejen naprosto chuťově vyladěné, ale i velmi originálně servírované, no řekněte sami, naservíroval vám už někdo koktejl s kartáčkem či v ginově láhvi?

Ať už si vyberete jakýkoliv koktejl, určitě neuděláte chybu. Pokud si nevíte rady, doporučujeme vyzkoušet koktejly Be King či Be Prepared, nebo se poradit se zdejší zkušenou a velmi milou obsluhou, která se postará o to, že si vyberete ten nejlepší koktejl pro vaše chuťové pohárky!

Tak na co ještě čekáte? Zapojte se do dnešní soutěže o….

3 POUKAZY NA DEGUSTACI 8 KOKTEJLŮ V BEBOP BARU

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak Bebop Bar

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme všechny tři vítěze dnešní soutěže!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.