15.12.2021 – Augustine restaurant

SOUTĚŽ UKONČENA.

Taky vám ten prosinec tak rychle utíká? Nemůžeme uvěřit, že už vám odhalujeme 15. letošní soutěž! A tentokrát je to ve velkém stylu – kdo by si rád nezašel na degustační menu do luxusní restaurace v srdci Prahy?

Restaurace Augustine má mnoho co nabídnout. Mimo skvělé jídlo, jsou to jejich naprosto špičkové prostory v bývalém klášteře na Malé Straně. Augustine není jen restaurace, ale taky luxusní hotel, historický bar a pivnice a naprosto nádherná, romantická zahrada. Kromě jejich á la carte menu k nim můžete zavítat i na bohaté nedělní brunche nebo třeba na letní grilování v zahradě s živou hudbou České filharmonie. Kromě toho pořádají i nejrůznější akce – a právě jedna z jejich povedených akcí je tématem dnešní vánoční soutěže!

Rakousko–uherská hostina v Augustine je naprosto jedinečným konceptem, který vás vrátí až do počátku devatenáctého století. Ochutnáte tradiční německá, rakouská či maďarská jídla, neomezená konzumace lokálního vína a piva a celým večerem vás navíc bude provázet i živá klavírní hudba. To zní jako naprosto parádní romantická večeře, no ne?

Takže o co dnes soutěžíme?

POUKAZ NA RAKOUSKO–UHERSKOU DEGUSTACI PRO DVA V AUGUSTINE RESTAURANT!

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář (nezapomeňte vyplnit všechna políčka)
  2. Sledujte na Instagramu jak nás, tak Augustine restaurant

Nezapomeňte, že soutěžíme pouze jeden den, a to do dnešních 20:00, kdy na našem instagramu vyhlásíme vítěze!

Sledujte tedy dnes večer naše Instastories.

Držíme vám palce a děkujeme za vaši účast!

*Podrobné informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.