15.12.2019 – Cafe Elektric

Cafe Elektric od nás už určitě dobře znáte. Jedná se o skvělou restauraci na Ovocném trhu v Kolowratském paláci. V Café Elektric si každý najde své. Restaurace nabízí jídla pro vegetariány, vegany, milovníky masa, netradiční i tradiční pokrmy.

My jsme v Cafe Elektric vyzkoušely snad vše – od výborných snídaní (doporučujeme zejména matcha lívance), přes saláty, nejrůznější bowls a masové hlavní chody po dezerty a kávu. Vždy nám zde chutnalo a můžeme vše jen doporučit!

Restaurace je také ideálním místem na nejrůznější oslavy, jelikož nabízí velmi rozsáhlé, ale zároveň útulné prostory. V létě můžete využít příjemné zahrádky ve vnitrobloku.

Nezní to všechno skvěle? Zúčastněte se dnešní soutěže a třeba to budete zrovna vy kdo získá možnost vyzkoušet tuto skvělou restauraci zadarmo! Navíc dnes soutěžíme rovnou o 3 výhry, tudíž je vaše šance na výhru ještě vyšší! A o co tedy soutěžíme?

  1. místo: Poukaz do Cafe Elektric na 2000 Kč
  2. místo: Poukaz do Cafe Elektric na 1500 Kč
  3. místo: Poukaz do Cafe Elektric na 1000 Kč

Pravidla soutěže

Soutěžíme na našem instagramu Kamvpraze – všechna pravidla najdete u posledního příspěvku!

Nezapomeňte, že opět soutěžíme pouze 1 den a to do dnešních 20:00, kdy v instastories vyhlásíme vítěze – sledujte tedy náš Instagram!

Přejeme hodně štěstí a děkujeme za účast v soutěži!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s